• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Молодь ДемАльянсу без політики і рожевих окулярів

Березень05/ 2016
avatar
Молодь ДемАльянсу

Броварський осередок Всеукраїнської громадської організації "Молодь Демократичного Альянсу"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Нещодавно сталася прикра ситуація, яка змусила нас публічно відстоювати наші права. Молодіжну організацію “Молодь Демократичного Альянсу” звинуватили в затягувані дітей в політику. Ми налаштовані відрито на діалог, щоб уникнути публічного тиску на організацію та її членів, серед яких також є школярі, тому цей блог – це пояснення, ознайомлення з діяльність нашого осередку.

Молодь ДемАльянсу має свої осередки майже в кожному місті України – це велика родина, наш броварський осередок успішно функціонує вже протягом півтора року. Ми, як і кожна громадська організація маємо свій Статут, Керівні органи, збираємося на наради, займаємося проектною діяльністю.

ВМГО “Молодь ДемАльянсу”  була створена у 1996 році з метою всебічної реалізації молодими людьми своїх законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів, здібностей, прав та свобод на засадах християнсько-демократичної ідеології (зі статуту), про жодну політичну діяльність не може йти мови.

Броварський осередок є одним із найуспішніших в Україні, за період нашого існування ми провели низку акцій та запустили цікаві проекти, які сприяють становленню активної позиції молоді, розвивають волонтерство, неформальну освіту, благодійність. Сьогодні успішно працює проект Бест Друг, покликаний допомагати діткам-переселенцям, Брейн Івент – навчальна платформа, яка організовує різноманітні лекції, тренінги, зустрічі з відомими людьми т.д. Ми влаштовуємо публічні акції: вуличні читання віршів Шевченка, Вишиванковий фестиваль, Хеловін, Благодійний аукціон побачень. Крім цього, ми відкриті до співпраці і залучаємося до різних проектів та заходів як співорганізатори: Зроби Україну Чистою, стратегіна сесія “Нове місто – Бровари”, розробка міської програми “Молодь Броварів 2016-2020”, дитячий фестиваль Браво Kids та багато іншого.
dLxGlcYFnFY

За період нашого існування до нас долучилося близько 100 людей, які всіляко підтримували нас та брали участь в  проектах, сьогодні організація налічує 30 членів, серед яких студентська та учнівська молодь міста.

Ми займаємося в тому числі і самовихованням, вчимося  одне в одного, на власних посилках, налагоджуємо роботу в команді. Ми побудовані на принципах демократії, а тому хочемо, щоб думка кожного члена була почута. Ми цінуємо час, і ті ресурси та сили, які кожен вкладає в те, щоб наша організація розвивалася, і це робота не в одну сторону, адже таким чином, ми вкладаємо інвестиції в наше майбутнє. Ми багато вчимося: члени нашої оргінізації подорожують Україною на різноманітні тренінги та школи, цієї осені троє членів нашої організації представляли броварський  осередок в Грузії. Чи це є політичною діяльністю?

Ми вважаємо, що – ні. Ми переконані, що це прекрасні можливості для розвитку та навчання, можливості бути лідером, можливості не лише висловлювати свою думку, а бути унікальним і незалежним. Жоден член нашої організації не має партійного квитка.

Сподіваємося, що всі невиправдані звинувачення в наш бік були лише прикрою помилкою через нерозуміння деяких речей, або сплутування політичної та громадської діяльності.

Посилання на наші сторінки в соціальних мережах: ВКонтакті, Facebook.

Прес-служба броварського осередку “Молоді ДемАльянсу”