• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Акція “Один рік в катівнях системи”

Серпень17/ 2012
avatar
Микола Коханівський

Координатор Комітету визволення політв'язнів, кандидат у народні депутати у виборчому окрузі № 97

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Друзі!

23 серпня Комітет визволення політв`язнів проведе акцію на захист репресованих оккупантами активістів і керівників ВМГО “Патріот України”.
Саме в цей день, рік тому, СБУ розпочала репресії проти цієї організації, які не припиняються й до тепер. Це справа так званих “васильківських терористів”.

Влаштовуються провокації, порушуються “висмоктані з пальця” кримінальні справи, застосовуються незаконні методи дізнання.
Але це не зупиняє “патріотівців”, вони і у в`язниці не здаються, пишуть, говорять, ідуть на вибори, змагаються за нашу УССД. Наше ж завдання – їм допомогти, бо каток репресій не зупиняється, і в ролі “терориста” може опинитись кожен з нас тільки за те, що любить Україну.

Отже, 23 серпня о 13.00 закликаємо всіх прийти до будівлі СБУ за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 35. Там відбудеться акція “1 рік в катівнях системи”. Вимоги акції: припинити репресії і звільнити всіх політв`язнів. Не будь байдужим – підтримай патріотів.

Разом ми – сила!!!

Координатор КВП Микола Коханівський (097) 496-45-04