• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

АНОНС: 1 квітня броварський біговий клуб організовує громадське прибирання

Березень30/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї суботи відбудеться суботник, організований броварським любительским клубом бігу. Про це нашим журналістам повідомив член команди Владислав Куц. Активісти організовують свій перший суботник, на який запрошують усіх бажаючих і небайдужих мешканців міста. Збір відбудеться 1 квітня о 9:00 біля броварської лікарні.

Активісти-спортсмени – прихильники не лише здорового способу життя, а й чистого довкілля – вирішили провести свій перший суботник. Прибирання проводитиметься у лісі вздовж частини вулиці Шевченка, що пролягає від лікарні до поля (газової заправки). Збори оголошено 1 квітня о 9:00 біля броварської лікарні за адресою: вул Шевченка, 14.

“Ідея проводити заходи з прибирання території не нова, але до її реалізації в нас ще не доходили руки. Хочеться не просто прибрати, але й своїми діями стати прикладом. Якщо громадські прибирання стануть нормою, то довкілля стане набагато чистішим: люди які самі прибирають, ніколи не викинуть сміття на дорозі”, – каже Владислав Куц. Активіст додав, що місцеве управління ЖКГ обіцяло докласти зусилля, аби забезпечити учасників прибирання транспортом, мішками для сміття та рукавичками.

Нагадаємо, зараз в місті триває двомісячник благоустрою, оголошений місцевою владою: весняний двомісячник оголошено у період з 13 березня по 13 травня.

Також 29 квітня планується акція у Броварах в рамках всеукраїнської «Зробимо Україну чистою разом!», про це повідомив координатор ЗУЧ, місцевий депутат Андрій Саук. Він нагадав, що Бровари вже не вперше будуть брати участь у заході та запросив усіх бажаючих до співпраці.