• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

АНОНС: 18 серпня вирішуватимуть долю комуністичних пам’ятників у Броварах

Серпень14/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Найближчого вівторка, 18 серпня, о 10:00 в одному з приміщень Броварської міської ради відбудеться засідання комісії, відповідальної за декомунізацію. На порядок денний винесли питання демонтажу пам’ятників, меморіальних дощок і інших об’єктів у Броварах відповідно до закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки». Зібрання анонсував голова комісії Володимир Онищенко під час останнього засідання.

Традиційно комісія з питань найменувань і пам’ятних знаків збирається в 421 каб., що на 4-му поверсі будівлі Броварської міської ради по вулиці Гагаріна, 15.

Нагадаємо, що 3 серпня робоча група з краєзнавців і активістів подала до міськради список броварських пам’ятників, меморіальних дощок та інших об’єктів, які, зі слів учасників групи, необхідно демонтувати відповідно до закону про декомунізацію. Серед найпомітніших об’єктів – зірка на центральному вході до парку “Перемога”, пам’ятник НКВС у Приозерному та стела “Никто не забыт, ничто не забыто” на розі вулиць Кірова та Грушевського.

Перелік об’єктів, які рекомендує демонтувати робоча група

Document-page-002

Document-page-003

Document-page-004

Фото – Світлана Кисіль