• Сьогодні: Субота, 15 Травня, 2021

АНОНС: 23 квітня відбудеться виставка собак і тематичний ярмарок у Броварах

Квітень20/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї неділі в парку «Перемога» проведуть виставку собак. Організатором виступає Броварський міський осередок Кінологічної спілки України. Про це йдеться на сайті всеукраїнської організації. Окрім того, під час заходу активісти броварської зоозахисної організації «Вірне серце» планують розповісти про безпритульних тварин та влаштувати благодійний ярмарок солодощів і хендмейд-виробів від місцевих майстринь.

Як зазначають місцеві активісти, виставка відбудеться 23 квітня. Охочих її відвідати чекають із 9:00 до 17:00 на запасному полі стадіону «Спартак», що у парку «Перемога». Водночас, згідно з інформацією у бланках анкет, власники собак для участі у заході мали зареєструватися не пізніше 18 квітня.

За інформацією місцевого осередку Кінологічної спілки України, цього дня у Броварах відбудеться сертифікаційна виставка собак усіх порід «FCI -CAC UA». Окрім того, покажуть монопородну виставку московської сторожової. Учасників «судитимуть» українські експерти: Ольга Гончарук, Тетяна Шиян, Віктор Шиян, Віталій Бельський та Інна Чабанова.

Тим часом активісти «Вірного серця» обіцяють розповісти про їхню роботу з безпритульними собаками. Одночасно влаштують благодійний ярмарок солодощів та хендмейд-виробів. Охочі долучитися  до ярмарку як продавці можуть звернутися до організаторів. Окрім солодощів та власної випічки, товари мають бути на тваринну тематику.