• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

АНОНС: 27 грудня відзвітуються депутати від фракції “Єдність” та Максим Семенов

Грудень22/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У вівторок, 27 грудня, відбудеться звітування депутатів Броварської міської ради VII скликання Володимира Оксютенка, Валерія Лемпіцького, Тетяни Тоцької, Лідії Сенько (фракція «Єдність») та Максима Семенова (екс-“Самопоміч”). Про це зазначено на офіційному сайті Броварської міськради.

Як повідомляється в оголошенні, звітування відбудеться 27 грудня 2016 року о 17:00, але в різних приміщеннях:

  • Володимир Оксютенко та Валерій Лемпіцький відзвітуються в приміщенні актової зали ЗОШ № 1, за адресою вул. Київська, 153
Володимир Оксютенко
Валерій Лемпіцький
  • Максим Семенов та Лідія Сенько – в приміщенні актової зали ЗОШ №10 за адресою вул.Петлюри Симона (Черняховського), 17 а
Максим Семенов
Лідія Сенько
  • Тетяна Тоцька – в приміщенні дошкільного навчального закладу «Ялинка», за адресою вул.Білодубравна, 8
Тетяна Тоцька

Згідно вимог Регламенту Броварської міської ради VII скликання, депутат, кожного року в грудні місяці, повинен відзвітуватися про свою роботу перед виборцями.

Нагадаємо, раніше перед громадою міста вже прозвітували депутати від БПП «Солідарність» Леонід ЧерепейнікГалина Негода та Валерій Іваненко, а також фракції міськради «Демократичний альянс» і «Самопоміч».

В суботу, 24 грудня, прозвітують за рік свого депутатства Ірина Веремчук і Володимир Опалько (фракція БПП «Солідарність»).

А 27 грудня відзвітуються депутати Петро Бабич, Володимир Білоконь та Микола Зінченко (фракція «УКРОП»).