• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

АНОНС: 3 вересня дітей познайомлять з особливостями професії поліцейського

Вересень02/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"


Цієї суботи, 3 вересня, у центральному парку Броварів планують провести ознайомчо-розважальний захід для дітей. Поліцейські з Київської області будуть демонструвати зброю та авто, розкажуть про особливості своєї роботи. Про це йдеться на сторінці Броварського відділу поліції у соцмережах.

Як зазначено в повідомленні, зустріч відбудеться в міському парку «Перемога», поблизу ресторану «Оазис», з 10:00 до 13:00. Окрім демонстрації форми поліцейських, амуніції, зброї та авто, на дітей чекають бесіди та конкурси. На заході гратиме оркестр Головного управління Національної поліції в Київській області.

“Правоохоронці продемонструють дітям спеціальні засоби індивідуального захисту й активної оборони та зразки озброєння. Малюки зможуть все це побачити і потримати у руках, поміряти. Покажуть як розібрати і зібрати пістолет та інші види озброєння. Поліцейські розкажуть про особливості своєї нелегкої, але такої важливої професії. Також діти матимуть можливість роздивитися службові автомобілі та встановлене у них обладнання”, – повідомляють поліцейські.