• Сьогодні: П’ятниця, 7 Травня, 2021

АНОНС: Baby Boom Fest у Броварах 19 вересня

Вересень10/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У наступну суботу, 19 вересня, з 11:00 до 18:00 у броварському парку “Перемога” буде проходити сімейний фестиваль Baby Boom Fest, – повідомляють організатори. Мета заходу – створення унікального культурно-творчого свята для жителів і гостей міста. Програма включатиме в себе: хенд-мейд ярмарок, квести, ігри, майстер-класи для дітей, тематичні лекції для батьків, розваги для тінейдежерів тощо.

У рамках святкування Дня міста 19 серпня у Броварах відбудеться сімейний фестиваль. Серед учасників фестивалю: дитяче місто професій Kids Will, сімейний клуб “Бебі Бум“, дитячий клуб “Смайлик” та творча майстерня Good Mood, Клуб щасливої сім’ї “Слонёнок Солнышко”, дитячий клуб Хепі Пепі та інші.

Організатори обіцяють такі заходи:

У зоні Анімація будуть розваги для великих і маленьких, ігри, спортивні змагання, призи та конкурси з веселими аніматорами, захоплюючі майстер-класи, експерименти, наукові досліди, величезна ігрова зона.

Для дітей старшого віку, організована Тінейджер зона, там буде все, як вони люблять: байки, скейти, ролики, музика, змагання та нагородження призами та подарунками.

Особливу увагу організатори приділили благодійному майданчику.

У тематичних фото зонах, можна буде зробити красиві фото на пам’ять, самим або за допомогою професійного фотографа абсолютно безкоштовно.

Дами зможуть відвідати Б’юті зону, де будуть представлені національні косметичні бренди, а фахівці допоможуть порадою і справою, щоб жіноча половина фестивалю стала ще красивішою.

Всі бажаючі можуть зайнятися йогою і фітнесом на траві з досвідченими інструкторами в Спорт зоні. Приєднатися можуть всі! І початківці любителі йоги, і ті, хто вже давно займається і практикує! Цікаво буде і дітям і вагітним матусям! Тому що ніколи не пізно полюбити спорт, як любимо його ми!

Для батьків, і тих, хто чекає поповнення в родині, проходитимуть лекції на різну тематику.

Смачною і корисною їжею на свіжому повітрі можна насолодитися в Food-зоні фестивалю.

Українські майстри представлять свої кращі творіння на Хенд Мейд ярмарку. Кожен зможе вибрати і придбати цікаві і корисні речі для себе і своєї дитини.

У тихій і спеціально обладнаній Релакс зоні, можна буде відпочити і зарядити батарейки навіть найменшим учасникам фестивалю.

Також, тебе чекають зустрічі з цікавими людьми, красива музика і святкові виступи творчих колективів, конкурси, призи та подарунки!