• Сьогодні: Четвер, 9 Грудня, 2021

Апеляційний суд виніс три рішення на мою користь. Крапка

Жовтень27/ 2012
avatar
Павло Різаненко

Депутат Верховної Ради України, обраний у 97 окрузі

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Ітак, підсумки останнього дня перед днем голосування. Сьогодні відбулось два засідання Київського окружного апеляційного суду щодо рішень перших інстанцій Баришівського та Бориспільського судів щодо спроби “встановити факти невідповідності” та зняти мене з перегонів (учора вже був розгляд аналогічного позову Києво-Святошинського суду в апеляції).

Всі три рішення на мою користь, рішення перших інстанцій скасовано та провадження по справах закрито.

Прикметно, що з п’ятниці на суботу весь район покрили спецвипуском комунальної газети “Нове Життя” від 27 жовтня, в якому стверджується що 26 жовтня ЦВК на виконання рішення суду скасувало мою реєстрацію і мене в бюлетенях не буде :-)  Буде цікаво послухати заяви головного редактора “Нового Життя” в суді про те,  що вони цю газету не випускали :-)

Також сьогодні відвідав декілька дільниць разом з Ханною Сіверінсен. На деяких дільницях прийшлось почути “ого так це вже втретє сьогодні приїжджають міжнародні спотерігачі”. Помітили та вказали на дрібні порушення – розташування столів, кабінок відносно камер, та автобіографії кандидатів були розташовані не в алфавітному порядку (вгадайте чия біографія була на найвиднішому місці? :-) – “кандидата тролейбуса”).

Завітали в ОВК, Ханна була вражена дуже малим розміром приміщення ОВК і не може “зрозуміти” як в приміщення розміром в 30 м2 може поміститись до 100 спостерігачів та представників ЗМІ які анонсували свою присутність в день та ніч виборів! Завтра останній бій – все вже вирішиться на дільницях!