• Сьогодні: Понеділок, 12 Квітня, 2021

База даних актів загального огляду будинків м.Бровари

Лютий15/ 2016
avatar
Юрій Чередник

Депутат Броварської міської ради VIІ скликання

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Напередодні 2016 року при прийнятті бюджету у мене виникало чимало питань в сфері житлово – комунального господарства. А саме – яким чином передбачити фінансування необхідних робіт по своєму новому виборчому округу, не забуваючи й про старий округ №17, що на Розвилці. Для цього у свій час були зібрані й підписні листи мешканців будинків, склав й зареєстрував чимало депутатських звернень. Але мова йде не стільки в бюрократичний площині щодо листування з міськрадою, а в вирішенні самого питання по суті. Зрозуміло, що майже кожне подвір’я потребує ремонту чи то прибудинкової території, чи то під’їзду, даху, облаштування дитячого майданчику або вхідної групи тощо. Це одна сторона медалі. Інша – фінансування. На все потрібно кошти і міський бюджет, нажаль, не може забезпечити витратну частину на всі вищенаведені роботи одночасно по всім будинкам міста. Замкнуте коло.

Але як ми розуміємо, під лежачий камінь вода не тече. Все починається з малого, а потім вже поступово вирішуються й всі інші питання. Тому для аргументації необхідності виконання тих чи інших робіт в сфері ЖКГ в першу чергу необхідно провести технічний огляд таких будинків. На підставі саме підписаних актів загального огляду будинків працівники житлово-комунального господарства складають перелік необхідних робіт. Котрий потім виноситься на розгляд виконавчого комітету й приймається рішення щодо першочерговості їх виконання.

WP_20150802_018

Всю цю послідовність провів на своїх округах – і старому (де був депутатом минулого скликання), і новому (вул.Кірова – Грушевського). Неодноразово сперечались з працівниками ЖКГ щодо включення всіх робіт при складані актів технічного огляду. Але все ж таки робота була зроблена.

Працюючи з такою проблематикою, дивився й більш розширено – з аналогічною ситуацією будуть стикатись мешканці інших будинків. Тому задля забезпечення прозорості роботи управліннями міської ради та ділячись своїми напрацюваннями, доводжу до відома всіх бажаючих скан-копії актів загального огляду житлових будинків, що закріплені за ЖЕКами № 1, 2, 3, 4, 5, котрі ви можете завантажити за посиланням (див.нижче).

В першу чергу інформація може бути актуальна для депутатів, представників громадських організацій та просто активних громадян. Перевірте – чи всі роботи по вашим будинкам було враховано, чи все було зафіксовано? Як кажуть – вам і карти в руки!

ЖЕК № 1. Акти загального огляду будинків: бул.Незалежності, вул.В.Інтернаціоналістів, Гагаріна, Дімітрова, Кирпоноса, Металургів.

https://mpz.brovary.org/wp-content/uploads/2016/02/ZHEK-1.rar

ЖЕК № 2. Акти загального огляду будинків: вул.Будьоного, Вокзальна, пров.Вокзальний, Енгельса, Котовського, Красовського, Кутузова, Олімпійська, Поповича, Радистів, Чкалова.

https://mpz.brovary.org/wp-content/uploads/2016/02/ZHEK-2.rar

ЖЕК № 3. Акти загального огляду будинків: Короленка, Черняховського, бул.Незалежності.

https://mpz.brovary.org/wp-content/uploads/2016/02/ZHEK-3.rar

ЖЕК № 4. Акти загального огляду будинків: Андрєєва, Білодубравна, Возз’єднання, Геологів, Гонти, Горького, Грушевського, Електриків, Київська, Кірова, Л.Українки, Мічуріна, Некрасова, Оболонська, Папаніна, пров.Парковий, Постишева, Сємашко, Сєдова, Симоненко, Шевченка, Шолом-Алейхема.

https://mpz.brovary.org/wp-content/uploads/2016/02/ZHEK-4.rar

ЖЕК № 5. Акти загального огляду будинків: вул.Гагаріна, Київська, Короленка, Львівська, М.Лагунової, бул.Незалежності.

https://mpz.brovary.org/wp-content/uploads/2016/02/ZHEK-5.rar