• Сьогодні: Понеділок, 27 Вересня, 2021

Броварчани допомагають постраждалим на Грушевського

Лютий04/ 2014
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

IMG_2418Десять тисяч гривень мешканці Броварів зібрали для лікування Олексія Шатнюка – юнака, котрому пострілом з міліцейської рушниці вибило око під час сутичок протестувальників з “Беркутом”. Гроші збирали, як кажуть, «усім миром» – під час неодноразових акції протесту та пікетувань броварської міської ради.

Про передачу матеріальної допомоги матері Олексія – Катерині Шатнюк – повідомив голова броварського осередку партії УДАР Роман Сімутін під час чергового Народного Віче на Майдані Свободи. Сімутін підкреслив, що це – допомога від усіх броварчан, а опозиційні партії лише передали допомогу родині постраждалого.

«Звісно, це не поверне повністю здоров’я молодому патріоту, який частково втратив зір під час сутичок з «Беркутом» на вул. Грушевського в Києві. Однак скромна родина з Васильківщини була вельми вдячна броварчанам, які прониклись горем людини, котра пожертвувала власним здоров’ям в ім’я перемоги справедливості в Україні. В ці складні часи всі українці мають об’єднатись в боротьбі проти влади та підтримувати одне одного, особливо тих, хто став жертвою режиму Януковича» – сказав Сімутін.