• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Броварчани та «ударівці» розчистили від снігу всі міські бювети

Березень25/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

IMG_2348За кілька годин силами кількох чоловіків, однієї жінки та дитини вдалося звільнити від снігових заметів усі броварські бювети.

Після атаки стихії джерела чистої води опинились практично недоступними для мешканців Броварів, а особливо для літніх людей. Відтак з самого ранку неділі, 24 березня, активісти місцевого осередку «УДАРУ» поширили в соціальних мережах заклики до містян брати лопати в руки та приєднуватись до звільнення бюветів зі снігового полону.

На заклик відгукнулась група чоловіків та маленький хлопчик, до яких пізніше приєдналась ще й представниця прекрасної статі. Буквально за кілька годин за допомогою лопат, кирок та гарного настрою вдалося повністю звільнити від снігу та криги усі місцеві бювети та одну колонку. Почавши з вулиці Возз’єднання, «ударівці» дістались бюветів на Незалежності та Короленка, а вже звідти попрямували на Торгмаш і вулицю Марії Лагунової, де ще влітку «Громадський захист Київщини» відновив одну з найпопулярніших в Броварах колонок, котра довгий час лишалась зламаною.

IMG_2283 IMG_2316 IMG_2348 IMG_2359 IMG_2370 IMG_2407 IMG_2415 IMG_2504

У особливо енергійних «рятівників бюветів» раз-по-раз виходили з ладу лопати, проте прямо на місці народні умільці їх ремонтували. Серед броварчан, котрі взялись самотужки звільняти місто від снігової навали, вдалося помітити депутатів міськради Романа Сімутіна та Юрія Чередника, журналіста «МПЗ» Андрія Качора, активіста «Наступу» Миколу, а також групу помічників народного депутата Павла Різаненка.

P.S. 

Вже за два дні після акції УДАР зі здивуванням довідався про заяву, розповсюджену Партією регіонів. У ній представники президентської політичної сили звинуватили “ударівців” у “постановочному піар-шоу”, начебто активісти розчищали вже попередньо звільнені комунальниками від снігу ділянки вулиць. У свою чергу ми пропонуємо “регіоналам” ще раз переглянути фото вище та виконати настанови свого партійного шефа Миколи Азарова і “взяти в руки лопати”, замість того, щоб з теплих кабінетів розповсюджувати безглузді заяви.