• Сьогодні: Понеділок, 25 Травня, 2020

Броварчани можуть записатися на консультацію до Київської клінічної лікарні

Вересень26/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

КП Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги розмістив на своєму сайті оголошення про те, що в Київській обласній клінічній лікарні, в консультативній поліклініці та координаційному центрі з 1 вересня 2016 року існує попередній запис пацієнтів по телефону на планові консультації.

Київська обласна клінічна лікарня (м.Київ, вул.Багговутівська, 1) з 1 вересня 2016 року запровадила запис пацієнтів, що проживають у Київській області, з метою максимально швидкого надання кваліфікованої медичної допомоги. Для визначення методу лікування (амбулаторно чи стаціонарно) на базі лікарні працює обласна консультативна поліклініка, в якій консультуються хворі з 31 спеціальності. Поліклініка приймає пацієнтів як за направленням з територіальних медичних закладів області, так і тих, що звернулися самостійно. Також на базі клінічної лікарні функціонує координаційний центр, який надає амбулаторну консультативно-діагностичну допомогу жителям Київщини (лабораторна, інструментальна діагностика, лікування різних захворювань тощо).

Записатись на консультацію до будь-якого спеціаліста Київської обласної клінічної лікарні можна за телефоном (044) 237-02-86 (багатоканальний).

Медики запрошують телефонувати у зручний для кожного потенційного пацієнта час та день, аби звільнити людей від виснажливого стояння в чергах. Консультації будуть відбуватись у вказаний день та час, відповідно до попереднього запису. Пацієнти, які не записані на консультацію, будуть проходити її в порядку живої черги.

На консультації в медичному закладі при собі мати:

  • Паспорт з реєстрацією в Київській області.
  • Направлення до відповідного фахівця, завірене підписом і печаткою територіального медичного закладу.

Фахівці Київської клінічної лікарні наводять такі причини доцільності звернення до них за медичною допомогою:

  • Швидко – прийом у будь-якого вузького спеціаліста в день звернення.
  • Гарантовано – можуть прийняти і госпіталізувати пацієнта цілодобово.
  • Без черг – забути про черги в державних установах.
  • Доступно – це не приватна клініка, а комунальний заклад.
  • Професійно – понад 150 років лікують пацієнтів з усієї України.