• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Бровари взяли участь у всеукраїнському диктанті з польської мови

Червень03/ 2015
avatar
"Родина"

Польське культурно-освітнє товариство «Родина» (м. Бровари)

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

23 травня члени Польського культурно-освітнього товариства «Родина» з міста Бровари взяли участь у ІІ турі всеукраїнського конкурсу-диктанту з польської мови під назвою «Ja piszę, ty piszesz, my piszemy… po polsku». Ініціатором заходу виступив  фонд «Свобода і демократія» у тісній співпраці з Польський центром та кафедрою полоністики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що конкурс відбувся вдруге. Вперше він пройшов 15 листопада 2014 року, перемогу тоді отримала наша землячка Марія Ніщиненко, учениця броварської спеціалізованої школи № 5.

Цього разу Бровари делегували вже 25 учасників. Двадцятеро учасників приїхали від товариства «Родина», а ще п’ятеро – від ЗОШ № 5.

польський диктант (3)

польський диктант (1)

польський диктант (6)

польський диктант (4)

Наші учасники знову були відзначені дипломами: пані Ніна Алексєєва – як найстарший учасник, а Поплавська Софія (12 років) – як наймолодший учасник.

польський диктант (11)

польський диктант (10)

Одночасно диктант писали у 10 містах України: Києві, Львові, Вінниці, Житомирі, Луцьку, Хмельницькому, Одесі, Харкові,  Тернополі і  Кіровограді.

Диктант слід було написати на спеціальному бланку, перевіряли ж роботи професори та асистенти кафедри полоністики КНУ ім. Т.Шевченка.

польський диктант (2)

польський диктант (7)

польський диктант (9)

Переможцем конкурсу стала Анна Петрук, студентка І курсу полоністики КНУ ім. Т.Шевченка. Друге місце зайняв Тимофій Лисовиченко, учень Шкільного консультаційного пункту при Посольстві Республіки Польща в Україні. У подарунок вони отримали планшети, цікаві альбоми про Польщу та подорожі до Варшави влітку 2015 року.

Третє місце виборов  Аркадій Маклаков, студент І курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», факультету інформатики і обчислювальної техніки. Польську мову Аркадій опановує на заняттях в Польському домі.

Кожен з учасників отримав незабутні враження, сувенірні ручки на пам’ять та безцінний досвід участі в конкурсі.

польський диктант (5)