• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Броварська молодь з ОНУМ відкрила музичний сезон на “культурному острові” у парку

Квітень27/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Музвечір 1+Юнаки та дівчата, школярі та дорослі, на розкладних стільчиках та на покривалах просто неба, умостившись на траві та посідавши на камені, з гітарами, там-тамами, усмішками та добрим настроєм – саме так броварська Організація Незалежної Української Молоді (ОНУМ) відкрила сезон музичних вечорів-2015 на острові парку “Перемога”. Й планує проводити подібні події щотижня.

Суботнього вечора 25 квітня на острові посеред озера лунали веселі і жартівливі, сумні та філософські пісні й мелодії. Звучали тут як і загально відомі композиції, так і твори власного авторства. Адже вечір об’єднав не лише броварських школярів, студентів і молодь, а й місцевих талантів, що є вокалістами або мають свої групи.

Музвечір 18

Музвечір 9

Музвечір 17

Цього вечора виступали юнаки з гурту «Сбой системы» — вокаліст Андрій Ярошенко, гітаристи Євген Мичак та Борис Струтинський, барабанщик В’ячеслав Стасюк, які виконували власні твори. Заспівав разом з музикантами і екс-соліст гурту Владислав Рогач. Були музиканти від «Молоді Демократичного Альянсу» — Олег Берестовий та Юрій Пугач, які співали англійською.

Музвечір 11+

Музвечір 2

Музвечір 3

А ще того вечора на імпровізованій сцені виступали Анастасія Чай, Світлана Ісмайлова, учасник гурту «Капітан» Ілля Мельничук, Микита Пушкарьов та інші. Окрім власних творів музиканти виконували відомі пісні Олександра Пономарьова, «вічно молодого» Віктора Цоя, гурту «Океан Ельзи» та інших популярних гуртів та виконавців.

Музвечір 22

Музвечір 21

Музвечір 5

Такі музичні вечори за організації ОНУМ уже стали традиційними для Броварів: минулого року онумівці започаткували цей захід і проводили практично щосуботи від червня аж до вересня. Цього разу відкриття вже другого сезону співпало з річницею заснування ОНУМу – молодіжному об’єднанню у квітні виповнився рік. Юні онумівці обіцяють, що як і минулого року, музичні вечори будуть проводитися у парку “Перемога” щосуботи.

Музвечір 13

Музвечір 14

Захід вийшов не просто елементом відпочинку чи розваги, а й своєрідного єднання. Розпочавшись близько 18:00 виконанням під гітару та ударні інструменти державного гімну, вечір об’єднав молодь у патріотичних настроях та показав, що аудиторією таких вечорів є і діти, і молоді матусі з візочками, і велосипедисти, які зупинялися послухати музику та пісень, і відпочиваючі, які плавали по каналу на катамаранах, і просто перехожі, які прогулювались парком.

Музвечір 6

Музвечір 1

Завершився вечір ще одним цікавим дійством: коли стемніло, юнаки та дівчата, придбавши на місці небесні ліхтарики (кошти перераховуватимуться для дітей-сиріт дитячого будинку «Надія» села Мокрець Броварського району), запалили у них свічечки та запустили у небо. Навіть близько 22:00 «вогники» у небі можна було побачити аж із вулиці Гагаріна.

Наступний музичний вечір планується наступної суботи 3 травня.

Фото взяті зі спільноти ОНУМ у соцмережах