• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Броварські учні зібрали більше 50 кг відпрацьованих батарейок

Лютий23/ 2016
avatar
Бровари Вторма

ТОВ «БРОВАРИ-ВТОРМА» - броварське підприємство, яке спеціалізується на закупівлі, продажу, утилізації та переробці вторинної сировини і відходів

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Не секрет, що потрапляючи в навколишнє середовище, одна пальчикова батарейка забруднює 20 м² ґрунту або 400 літрів води, ну і, як відомо – вбиває одного їжака. Три місяці тому компанія «Бровари Вторма» встановила у школах м.Бровари контейнери для збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів.

батарейка

З моменту встановлення компанією «Бровари Вторма» контейнерів для відпрацьованих батарейок по школах міста зібрано 50,5 кг батарейок.

Тож, підрахуємо – за 3 місяці броварські школярі зберегли: 1010 м² грунту, 20 200 л води та 2525 їжачків.

Турбота про екологію – це не разова акція, до цього люди мають прийти свідомо – лише тоді буде ефект.

На кожній батарейці є маркування, яке попереджає про небезпеку її викидання разом із звичайним сміттям – тож ми просимо Вас бути відповідальними до власного довкілля – відносити батарейки до спеціалізованих контейнерів, які сьогодні є у кожній школі та  у деяких під’їздах. А крім цього, Ви можете  встановити власний контейнер для збору відпрацьованих батарейок у своєму парадному, а коли він заповниться, повідомити нашу компанію для його звільнення та передачі на переробку.

Давайте смітити правильно!