• Сьогодні: Четвер, 20 Січня, 2022

Броварський центр адмінпослуг досі не підключено до Держреєстру речових прав та ЄДР

Жовтень02/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

З 1 жовтня чиновники не мають права вимагати від заявника довідок, витягів і виписок, – заявив міністр юстиції Павло Петренко. Представники місцевої влади можуть отримати всю інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно і Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Перевірити, чи підключені органи місцевого самоврядування та Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) можна тут. Щодо броварського регіону, то відповідно до даних інтерактивної карти, до Державного реєстру речових прав підключено лише місто Бровари (орган місцевого самоврядування), а Броварський район (РДА) та броварський ЦНАП досі не підключені. До Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців не підключені ні місто, ні район.

Видання “Маєш право знати” зв’язалося з броварським ЦНАПом та з’ясувало, що, дійсно, Центр наразі не підключено до обох реєстрів. Проте представники Центру стверджують, що заявку на підключення до ДП “Національні інформаційні системи” подавали ще у вересні і чекають на отримання паролів протягом наступного тижня.

Міністр юстиції Павло Петренко наголошує, що термін, виділений представникам РДА та ЦНАПів сплив 1 жовтня. “Станом на вчора до майнового реєстру підключено трохи більше третини центрів надання адміністративних послуг та лише кожна десята РДА. До бізнес реєстру підключилося ще менше – 84 райдержадміністрації, або 17% від усієї кількості, й жодного ЦНАПу.” В цій затримці міністр звинувачує місцевих чиновників.

петренко