• Сьогодні: Вівторок, 11 Серпня, 2020

Brovary Basketball 2014

Березень20/ 2014
avatar
Марина Рубайло

Активістка МОБІ - молодіжної організації "Броварська ініціатива"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Цієї неділі, 16 березня, відбулась унікальна спортивна подія для міста Бровари – турнір з аматорського жіночого баскетболу  “Brovary Basketball” 18 +. Емоції і азарт зашкалювали, але переміг БАСКЕТ.

DSC_0141 yGm53TgfzZw   DSC_0262

Організатори (молодіжна організація «Броварська ініціатива» (МОБІ)) планували турнір як міжнародний, але останні події завадили приїхати закордонним командам Москви, Гомеля, Кракова та команді з Донецька. Загалом, прийняли участь 4 команди, які розподілили місця між собою так:

І місце – Стара школа (Переяслав-Хмельницький)

WsTopnlUUTI

ІІ місце – Турбо улитки (Київ)

6eiGJMwTghc

ІІІ місце – НУБіП (Київ)

6LtUVEqdjw0

ІV місце – 2В (Бровари)

 DSC_4581

 

Ми дуже вдячні нашим спонсорам і друзям:

Благодійній організації «Благодіний фонд розвитку громад «Лівобережна Київщина»

Рекламному агентству “Vavilon Agency”

Питній воді «Айсберг»

Кав’ярні-пабу «Орех»

Особлива подяка і респект волонтерам, без яких сам турнір став би неможливим.

Дякуємо колективу БСШ №7 за  гостинний прийом команд-учасниць турніру.

Бровари мають потужну школу баскетболу. На базі 3, 5, 8, 9 та 10 шкіл діють секції з баскетболу, які приймають з 8 років всіх бажаючих навчитися найкращої в світі гри.  Щорічно у Броварах проводяться різні змагання, турніри, зокрема, вже традицією є проведення відкритої першості до Дня Святого Миколая.

ДЮСШ виховала багато талановитих спортсменів, але, на жаль, після закінчення школи більшість змушені покидати улюблений вид спорту, або ж грати за інші міста.

У лютому 2013 р. місцеві хлопці-ентузіасти заснували свою баскетбольну команду «Капрали» (http://vk.com/corporals), яка увійшла до вищої ліги ЧКО.

bnpGvZRY0_Q

 

Після турніру дівчата Броварів вирішили створити на постійній основі свою любительську команду.  Наразі формуємо команду  і шукаємо спонсорів (ось група турніру у соціальній мережі вконтакті –  vk.com/brovary_basketball ).

Маємо сподівання, що турнір стане традиційним. І щороку ми будемо бачити в Броварах свято жіночого любительського баскетболу =)

DSC_0530  DSC_0736DSC_4634

 

Враження  команд-учасниць від турніру додаються:

  Баскетбольная команда «2В» хочет поблагодарить организаторов и спонсоров за проведённый баскетбольный турнир. Спасибо большое, что подарили возможность почуствовать дух соревнований, который мотивирует нашу команду заниматься баскетболом и спортом в целом. Спасибо командам-соперникам, которые делают нас сильне с каждой игрой, было очень интересно и приятно с вами общаться как на площадке, так и за её пределами.

Турбо улитки Это первый турнир Улиток и мы рады его результатам. Хотелось бы сказать спасибо судьям за непредвзятость, девочкам за хорошую игру и организаторам за все вобщем и праздник отдельно) обязательно ждем продолжения!)

НУБіП хоче подякувати організаторам за проведення турніру та за атмосферу, яку вони створили. Дякуємо за запрошення !! Всі команди достойні першого місця. Боротьба була на рівних. Вітаємо чемпіонів – “Стару Школу”, дівчата молодці!!! Я особисто давно вже не відчувала таких спортивних емоцій, не бачила такої жаги до перемоги. Бажаємо всім спортсменкам успіхів. Баскетбол це не просто гра – це наше життя !!!

“Стара школа” вдячна організаторам турніру «Brovary Basketball 2014» за свято баскетболу, за можливість зібратися разом старим знайомим та відчути дух боротьби і чесного суперництва. Окрема подяка за тяжку й кропітку працю з організації турніру. Сподіваємось, що це лише початок великої справи з популяризації нашого улюбленого виду спорту.

Більше інфи про турнір – http://vk.com/brovary_basketball

Свої пропозиції та побажання надсилайте на  нашу електронну адресу – [email protected]