• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

Через Бровари рухаються диверсанти на Київ?

Квітень16/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

29260Відразу з кількох джерел до «Маєш право знати» надходить інформація про появу невеликих груп підозрілих чоловіків, котрі рухаються транзитом через наше місто – вірогідно з боку Чернігова в напрямку столиці.

За інформацією представників броварської самооборони, групи таких людей були помічені у місцевих маршрутних таксі: невідомі погано знають місцевість, не орієнтуються в курсі української валюти та мають російський акцент. Інформацію про переміщення подібних груп з Чернігова на Київ через Бровари також повідомляють активісти АвтоМайдану та спільноти КримSOS.

Паралельно з’явилась інформація про екстрений набір молодих людей в лави української міліції Київщини: з новобранців планують сформувати спеціальний підрозділ, який діятиме в т.ч. в Броварах та районі. Як повідомляють джерела в Броварському МВ, запис бажаючих відбудеться вже завтра, 17 квітня о 10:00 за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 15. Водночас уповноважений з даного питання, співробітник Київського обласного ГУ МВС Сергій Олешкевич не зміг повідомити, з чим саме пов’язане подібне екстрене формування міліцейського підрозділу, зазначивши, що всі бажаючі проходитимуть стандартну перевірку перед прийняттям їх до лав МВС.

«Маєш право знати» закликає наших читачів оперативно повідомляти інформацію про можливу появу на території Броварів підозрілих груп людей, що можуть бути російськими «туристами», на гарячу лінію броварської самооборони: 067 868 50 45