• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

День Сусіда: І в спеку затишно

Травень27/ 2015
avatar
Білокінь Андрій

Громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Вул. Олімпійська вже вдруге приймає естафету Дня Сусіда у місті. Цього разу дійство відбулося у затишньому затінку подвір’я будинку № 1. Прибувши на місце було приємно бачити, що на нас вже чекають. І знову, як у старі добрі часи подвір’я наповнилось дитячим сміхом і запашним ароматом сосисок.

4

7

IMAG2459
Невгамовні дітлахи постійно запитували, чи залишимось ми ще на «трохи», боячись, що цей день швидко закінчиться. А дорослі тим часом спільними зусиллями “чепурили” майданчик:

21
Володимир Шевченко самотужки перефарбував третину майданчика
22
Наталія Литовченко – тендітна дівчина з неймовірним завзяттям
23
Тетяна Дудченко та Іван Адаменко
13
Людмила Кулініч, Галина Метихатка та Володимир Шевченко за роботою
IMAG2446
Оксана Зозуля та Галина Метихатка

Опісля всіх, як завжди, чекав смачний “сусідський” стіл:

27

IMAG2522

Від охочих зробити свою фотографію з заходу просто не було відбою :)

34

26

16

17

3

29

24

19

32
“Сусідське” фото організаторів Зліва направо: Андрій Білокінь, Роман Сімутін, Людмила Кулініч, Ігор Мельничук, Оксана та Максим Зозулі, Валерій Купрій

Найактивніші сусіди по закінченню “робіт” отримали сувеніри від організаторів:

31

36

Незважаючи на спеку у нас її навіть ніхто не відчув, адже всі нарешті знайшли ту ниточку єдності, якої так не вистачало. Спілкувались, неначе були знайомі з народження, хоча вже потім виявилось, що люди тут зібрались ледь не з усього району.

35
Вже традиційне для заходу спільне фото

Цей День Сусіда отримує «приз сусідських симпатій» за найбільш активне подвір’я. Ми дуже вдячні всім, хто розділив цей час з нами.