• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

День Сусіда: Країна оживе, коли оживуть подвір’я

Квітень29/ 2015
avatar
Кузнєцов Володимир

Активіст броварської міської організації політичної партії "УДАР"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

10Цієї суботи вже відоме місту свято завітало і в моє подвір’я. Цікаво, що кожен наступний День Сусіда б’є рекорд попереднього. Так сталося і цього разу, хоча на початку я навіть почав хвилюватися: об 11 ранку подвір’я наче вимерло. Та що відбувалося потім…

 

Перехожі допитувалися у мене, чиє весілля ми тут граємо, та коли дізнавалися причину цього жовто-блакитного «торнадо», з цікавості підходили ближче і там залишалися. Власне, фоторепортаж має сказати більше за мене.

А де всі?..
2
Командир :)
42
Акробатичні трюки у виконанні безстрашних хлопчаків і дівчаток. А в низу ви побачите їх витвір!
55
Кульки від Юри Чередника
77
Маляр – Оксана Зозуля
14
Мами-діти-кульки

13

12
Наш моторчик – Оксана Рухницька
18
Щось залишається незмінним.

5

4

23

21
30

28
Цей хлопчина повернув загубленний на заході мобільний його власнику.
31
Сувеніри найактивнішим сусідам

36

35

37

33
Наше майбутнє
32
Мої сусіди


collage_photocat

Додам ще, що цього разу люди були, як на свято Холі у Індії – всі у фарбі. Проте, замість зіпсувати таким фактом день, виявилось що це ще більше розсмішило, особливо дітлахів. Потім були вже традиційні для свята сосиски  і веселі аніматори. А ще цього разу організатори вручили символічні подарунки найактивнішим сусідам. І закінчилось усе двома загальними фото, «модернізованими» гігантською хлопавкою. Це було дійсно чудово. А люди ще довго після заходу ділилися один з одним фотографіями Дня Сусіда, та обмінювались думками… як за один день їх подвір’я несподівано ожило. Саме так, як завжди було у Європі. А відтепер – є і у нас.