• Сьогодні: Понеділок, 16 Травня, 2022

“День Сусіда на Майдані Свободи”

Травень28/ 2015
avatar
Роман Сімутін

Депутат Київської обласної ради

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

den-sosedeiВже другий місяць у нашому місті триває соціальний проект “День Сусіда”. За, майже, 2 місяці ми запалили вогонь єдності у 8 найбільших подві’рях міста. Серед неймовірної кількості людей, які долучились до нас, були присутні абсолютно різні за світоглядом, соц. статусом, переконаннями броварчани. Але в ті дні всіх їх об’єднав День Сусіда. Дуже важливо бути у доброзичливості, з тими  з ким будеш живеш поруч, і тоді в домі завжди буде мир та спокій.

Лише на ОДИН день Бровари стануть центром всієї КРАЇНИ!

Кожна подія має мати свій яскравий фінал. А відтак нас чекає наше найбільше подвір’я – Майдан Свободи. І тому ми запрошуємо всіх-всіх: хто був з нами на протязі цього часу, хто не зміг побувати і тих, хто тільки дізнався про наш захід на загальноміський День Сусіда LOGO DS На вас чекають:

  • веселі аніматори та конкурси з призами для дітей,
  • найсмачніші сосиски
  • колоритна українська музика
  • та неймовірна атмосфера, яка вже стала відомою всьому місту.

Будемо раді бачити підприємців з їх ласощами для дітлахів, небайдужих людей з домашніми смаколиками та творчих і просто активних громадян з новими ідеями для міста. Також на заході буде проходити збір коштів, аби подарувати місту мистецьке оформлення центрального фонтану в парку “Перемога”. Чекаємо на вас, сусіди :)