• Сьогодні: Понеділок, 20 Вересня, 2021

День Сусіда: Єднаючи покоління

Травень20/ 2015
avatar
Юрій Чередник

Депутат Броварської міської ради VIІ скликання

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Є речі, на які люди різного віку дивляться також по-різному. Водночас, є і ті, що здатні об’єднувати навіть таких людей. З цілком різними думками і світоглядом.

Цього разу День Сусіда накрив собою увесь парк ім. Т.Г.Шевченка, куди ми, як завжди, прибули об 11 ранку. І як завжди, серед присутніх мало хто знав що за дійство тут відбудеться незабаром. Проте ті, хто цікавився нашою метушнею, отримавши відповідь, здивовано перепитували:
– День Сусіда тут? Ви серйозно?
Яскравий доказ того, яку неймовірну цікавість викликає у людей наш проект.

Масштаби свята перебили вдвічі всі неофіційні рекорди, встановлені нами у минулому – та це і не дивно. За короткий час увесь парк перетворився на єдину велику і по-доброму галасливу юрбу. Разом накрили столи, разом частували малечу і ділилися думками один з одним. Весь парк став одним величезним подвір’ям, і люди з багатьох куточків міста сьогодні знайшли тут тепло і затишок.

На розваги шикуйсь! Струнко!
Хто останній – той москаль! :)
З мангалу – до столу
Шведсько-український стіл

Нашими аніматорами був проведений конкурс дитячого малюнку, де наші ще зовсім юні сусіди малювали свій будинок і своїх сусідів. Звичайно ж, автори найкращих малюнків отримали подарунки.

Конкурс дитячого малюнку
Спілкуюсь з фавориткою змагання
Юрій Чередник роздає призи найактивнішим дітлахам
Призи найактивнішим дітлахам

Варто також згадати і про нашу «лаву глядачів», де люди старшого покоління спостерігали за святом. Та це не означало, що вони залишись без смачних сосисок.

На лавицях глядачів дійства
Я, Роман Сімутін та Сергій Батюк частуємо сосисками поважних глядачів
Пригощаємо фірмовими сосисками “по-сусідськи”

Цей День Сусіда, нарешті, впритул наблизився до тих «рамок», з яких він починається у країнах Євросоюзу. І хоча особистий рекорд масовості все ж встановлено, сподіваємось що наступного разу він знову буде побитий. Адже ніщо у світі не зможе стримати ідею, час якої настав.

Ми є Сусіди