• Сьогодні: П’ятниця, 22 Жовтня, 2021

Депутатка Тетяна Тоцька відзвітувалась перед виборцями

Грудень28/ 2016
avatar
Ірина Улітенко

Журналістка "Маєш право знати"

У вівторок, 27 грудня, відбувся звіт депутатки Броварської міської ради з фракції «Єдність» Тетяни Тоцької. Як показали звіти інших депутатів, люди не дуже зацікавлено йдуть на такі заходи, і навіть не приходять взагалі. Ознайомитися з результатами праці пані Тоцької за рік також прийшло небагато людей. Під час звіту мешканці не тільки ознайомились з проведеною роботою свого депутата, а й склали список проблем, на які треба звернути увагу в наступному році. В основному люди піднімали проблеми комунальні: прокласти дороги, тротуари, відремонтувати дах в будинку.

Звітування депутатки проходило в приміщенні дитячого садочку «Ялинка», де пані Тетяна є завідуючою. Незважаючи на розвішані об’яви та оголошення в окрузі №1, на захід прийшло 8 людей, які були представниками різних вулиць та найактивнішими мешканцями округу.

Розпочався годинний звіт з короткого виступу пані Тоцької про свою виконану за рік депутатську роботу. За словами депутатки, було проведено більше 50 зустрічей з виборцями, написано понад 50 актів обстеження житлових умов, надіслано 10 депутатських звернень для вирішення різних проблем мешканців.

Найголовнішим своїм досягненням у цьому році пані Тетяна вважає проведення ремонтних робіт по утепленню і оновленню фасаду в будинку по вул. Олександра Білана (Горького), 5, на який було витрачено 6 млн. грн. Депутатка підкреслила, що успішне вирішення цього складного завдання досягнуто спільними зусиллями разом з іншою броварською депутаткою Іриною Веремчук та громадським активістом Оленою Слободяник. Присутні мешканці підтвердили, що завдяки ремонту фасаду зараз будинок став теплим.

Окрім цього, пані Тетяна розказала і про вирішення інших комунальних проблем:

  • Облаштовано водовідведення на перехресті Пушкіна-Благодатної (Леніна);
  • Проведено капітальний ремонт міжбудинкових проїздів по вул. Геологів 2 та 4;
  • Складена кошторисна документація на капітальні ремонти подвір’їв по вулицям Некрасова 2а, Олександра Білана (Горького) 2а, Геологів 1, які відбудуться в наступному році;
  • Вирішено питання бювету, складено кошторис і зараз бурять нову свердловину;
  • Прокладено пішохідні та тротуарні доріжки по вул. Пушкіна та до ДНЗ «Ялинка»;
  • Проведені ремонтні роботи трансформатора по вул. Геологів, 5;
  • Встановлені теплові лічильники в 2-х та 3-х поверхових будинках по вул. Геологів 1, 2, 4.

Потім пані Тетяна звернулася до присутніх і попросила, щоб кожний висловився та допоміг їй скласти список проблем, які варті розгляду. Мешканці активно почали розповідати про наявні проблеми та задавати питання. В основному людей турбував стан доріг та тротуарів.

Мешканка будинку по вул. Білодібровній, 14, Ірина Євтушенко , підняла питання щодо реконструкції даху, де вода просто капає зі стелі квартир, що мешканцям приходиться підставляти ведра та каструлі.  Депутатка підкреслила: після звернення мешканців цього будинку була отримана відповідь, що цей будинок включено у плани ремонтних робіт і ремонт даху запланований на наступний 2017 рік. В бюджеті міста закладено на цей ремонт 191 тис грн.

Мешканка вул. Білодібровна, 14, Ірина Євтушенко, розповідає про проблему даху будинка

Інший мешканець, Олександр Гавриленко, звернувся до пані Тоцької з проханням перед початком капітального ремонту подвір’їв в наступному році по вулицям Горького 2а та Геологів 1, зробити заміну труб: «Труби вже давно в жахливому аварійному стані. Буде дуже шкода, коли заасфальтують дорогу, а через два тижні труби прорве і знову дорога буде розрита та розбита», – зазначив пан Олександр.

Олександр Гавриленко

Також, пані Тоцька заявила, що в наступному році закладено в бюджет міста 70 тис грн. на капітальний ремонт системи електропостачання, в тому числі електрощитових по вул. Л. Українки, 2а, а також утеплення торців фасаду будинку по вул. Л.Українки, 12.

Наприкінці пані Тетяна подякувала всім, хто знайшов час прийти на звітування, та попросила у мешканців активної підтримки та співпраці в подальшій своїй депутатські роботі.

Фото – Ірина Улітенко