
Для створення комунальних підприємств у терміновому порядку скликано позачергову сесію
Броварський міський голова Ігор Сапожко у терміновому порядку скликав позачергову 26-ту сесію Броварської міської ради - відповідне рішення міського голови вранці 7 грудня 2012 року було опубліковано на сайті міської ради.
Сесія розпочалась 7 грудня о 10:00, тобто вже через кілька годин після оприлюднення інформації про її скликання.
На розгляд депутатів винесено 8 проектів рішень, жоден з яких не було завчасно опубліковано на сайті міської ради:
- Про створення комунального підприємства «Бровари-Благоустрій».
- Про створення комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора - 1».
- Про створення комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора - 2».
- Про створення комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора - 3».
- Про створення комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора - 4».
- Про створення комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора - 5».
- Про внесення змін до Міської програми утримання та розвитку об’єктів житлово – комунального господарства на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням Броварської міської ради від 03.02.2011 №127-06-06.
- Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 29.12.2011 року № 506-17-06 «Про бюджет міста на 2012 рік» та додатків 1, 2, 3, 3-1, 7, 8».