• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

The End: Вільний простір “88 Free Space” закривається назавжди

Грудень22/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварський заклад у форматі вільного простору “88 Free Space” повідомив про своє закриття. Власники міркують щодо відкриття нового кафе в Києві. 

Як зазначено в оголошенні закладу, антикафе востаннє працюватиме для відвідувачів 23 та 24 грудня. Всіх охочих запрошують прийти до закладу пограти в настільні ігри та приставки Xbox. А ті, хто мають картки закладу, отримають безкоштовний час у подарунок.

У зв’язку із закриттям, організатори вільного простору “88 Free Space” пропонують викупити в закладу меблі та аксесуари – дивани, крісла, полиці, стелажі, деякі ігри. Весь перелік можна довідатись в адміністраторів кафе.

Нагадаємо, заклад відкрили на початку цього року. Він був у Броварах першим та єдиним, який функціонував у форматі вільного простору. У “88 Free Space” можна було попрацювати, пограти в настільні ігри тощо. Пропрацювало антикафе менше року.

«За час роботи нашого закладу ми сподівались на попит серед населення. Виявилось, що люди не дуже зацікавлені. Тому нам не вигідно працювати в Броварах. В столиці таких закладів безліч і вони користуються більшим попитом. Наразі думаємо, що відкриємо нове кафе у Києві, але трішки змінимо формат. Скоріше за все назву залишимо таку ж саму, щоб наші постійні відвідувачі з Броварів знали де нас знайти», – пояснюють власники антикафе.

Нагадаємо, 15 листопада антикафе “88 Free Space” намагалися пограбувати. Два чоловіки-відвідувачі мали намір поцупити приставки Xbox. Злодіїв затримали затримали. Зі слів власників закладу, крадії наразі очікують на вирок суду. Після цього заклад тимчасово призупиняв діяьність.