• Сьогодні: Середа, 23 Червня, 2021

Герасименко – Т.П. Що ще додати?

Вересень30/ 2013
avatar
Anonymous

Анонімус

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

6d0fdb11ee5c1862b6526d6c354af8bcПривіт усім! В контексті сьогоднішнього безпрєдєлу (який, в принципі, з 2010 року не припиняється ні на мить), дуже вже повеселили ініціали слідчої Герасименко – Т.П. По-ходу, природа і доля зробила все за нас. А я лише додам завершальні штрихи до образу.

Знайомтеся – старша слідча Броварського міськвідділу міліції Танюша Герасименко. Можна просто ТП. 

82793_tp_demotivators_ru

D06a2z4D5IU

dQjoyCDJtAo

z_1e6d4882

z_321d5679

z_dc93d72d

z_e70c800e

 P.S. І так буде з кожним!

Позначки:,
 • avatar
  Pavlik
  8 років тому

  І ця ТуПа думає , що ламаючи життя іншим , вона покращить своє . Таке молоде , а вже обляпалося.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  Мені страшно подумати, де зроблена третя знизу фотка. У туалеті?

 • avatar
  Цент Протидії Корупції
  8 років тому

  Нормально дівча вляпалося. Проте, вона сама погодилася виконувати злочинні накази.

  • avatar
   Pavlik
   8 років тому

   Та воно ще дурне як теля . Тих хто допускає таких сопливих до влади , судити треба . І будуть . Ну свою статьтю к.к. вона собі вже заробила , на плечі сидить .

 • avatar
  Kira Bobko
  8 років тому

  сколько же ей лет, раз уже старший следователь?)) слишком юно выглядит)

 • avatar
  uo4
  8 років тому

  Постає питання: яким боком приватні фото причетні до професійної діяльності? Хай навіть та “професійна” в лапках.
  Що за звичка порпатись в білизні публічних осіб? Порпайтесь в білизні своїх сусідів.
  п.с. Я незнайомий з цією особою.

  • avatar
   Andriy Kachor
   8 років тому

   Я так розумію, що це та відповідь, яку хтось вважав в своїх силах дати на постанову слідчої. Яка одним розчерком пера може зруйнувати життя Сергію Нечипоренку – зовсім молодому хлопцю, і Сергію Батюку. І в даному випадку – абсолютно ні за що. От просто так.

  • avatar
   Roman Sviatskiy
   8 років тому

   +1. Рівень найжовтішої преси. Вперше розчарований матеріалом даного ресурсу(((

   • avatar
    Andriy Kachor
    8 років тому

    Це не редакційний матеріал. Це блог користувача, колонка автора. Кожен може створити тут свою власну, і до публікацій в “Колонці автора” “Маєш право знати” не має жодного стосунку. Якщо публікації не містять нецензурної лексики, прямих образ і т.п. – вони публікуються. “Колонка автора” – це відкрита платформа.

   • avatar
    Pavlik
    8 років тому

    Я взагалі в паніці . На ТСН так навражався , а тут наче в тихій заводі . Де похабщина Я вас питаю ? Де матюки ? де …де .. де .. Що Я тут роблю ? Правильно Ромчик , це рівень жовтої …, та який там рівень . Гірше , взагалі ніякрго рівня . Так ямка і то цуть-цуть . Пішли Ромчик на ТСН , пірнемо в саме лайно , поплаваємо . Офігенно , жуть . А то ще як Танюха ще сервери в Броварах заарештує.

    • avatar
     Roman Sviatskiy
     8 років тому

     В мене років 5 телевізору немає, так що без мене…
     І до чого тут матюки до поняття “жовтої преси”?

     • avatar
      Andriy Kachor
      8 років тому

      А де матюки, я перепрошую?

     • avatar
      Roman Sviatskiy
      8 років тому

      про матюки попередній пост

     • avatar
      Pavlik
      8 років тому

      При чому тут ТБ . Сайти ТСН , Главреда , Дусі. тощо. Отам просто клондайк жовтизни . А тут …. що , де ? Може фотошоп ? Ні . Просто світлини без підтекста … Ну сплюнув думку , і то добре. Взагаліто , якщо чиновник чесний до нього немає ніяких запитань . Якщо ні , то мені до дупи яким чином йому вправлять мізки , фізично чи масованим тиском в змі . В однокласниках взагалі сайт жовтий , С претензіями туди.

     • avatar
      Roman Sviatskiy
      8 років тому

      Мда… як все запущено…

   • avatar
    Valera Horosh
    8 років тому

    Этот ресурс был создан именно для того чтоб “обливать не верных ” грязью… и порпатись в білизні публічних осіб это их любимое дело!

  • avatar
   Maksim Dyachenko
   8 років тому

   Тут є один маленький нюанс – ця проста дівчина є спіробітником міліції і живе за рахунок плаників податків. Майже впевнений що вона складала присягу і тд.

   Із Вікіпедії: “Прися́га — офіційне урочисте зобов’язання, що береться з нагоди отримання певних особливо відповідальних обов’язків чи вступу в особливий соціальний стан. У присязі поєднуються правові та моральні соціальні норми, тож вона може закріплюватися як звичаями, традиціями, так і правовими актами.
   Присягу складають публічно. Складення присяги передбачає право всіх і кожного взяти звіт з того, хто присягнув, на її дотримання. Порушення присяги тягне за собою різні види соціальної відповідальності.”
   http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%8F%D0%B3%D0%B0

 • avatar
  Dronskiy
  8 років тому

  Я, к сожалению или к счастью, не знаю ничего о ее профессиональной деятельности, но, блин, это обычные фотографии обычной девушки в социальных сетях! Анонимус проделал “колоссальную” работу, наверное, чтобы их “достать”. Пусть полистает список своих друзей, где наверняка среди девушек найдет кучу подобных фотографий.

  Я согласен, что данный “материал” в какой-то степени дискредитирует ресурс МПЗ. Также очень разочарован. Пусть там выше Андрей говорит, что это колонка автора, бла-бла, они тут не при чем. Все и так знают, что автор – свой человек. Наверняка, кто-то из ваших журналистов. В общем, огромный минус вам за такую публикацию.

 • avatar
  Andriy Kachor
  8 років тому

  Герасименко потрапила в ТОП “Руху Гая Фокса в Україні”. Well done, Anonimous! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=501743629922765&set=a.440117336085395.1073741829.439746152789180&ENGINE=1&theater

 • avatar
  Иван Ващенков
  8 років тому

  писец – особенно в форме.. за шо таким спецзвания дают – как они аттестации проходят…

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   8 років тому

   В сучасних реаліях України у правоохоронних органах інтелект в принципі не потрібен. Ти маєш просто виконувати накази згори, а не думати

 • avatar
  Иван Ващенков
  8 років тому

  ми її підтримали – як трансгендера. Див. її фото в жіночій вбиральні.

  • avatar
   Maksim Dyachenko
   8 років тому

   “Трансгендерность — собирательный термин для обозначения явлений несовпадения социального (гендер) и биологического пола.” Ви про це?

 • avatar
  Alina Dyachenko
  8 років тому

  Щоб зняти всі питання щодо того, чи поділяє “Маєш право знати” думку Анонімуса та як взагалі ставиться до цієї публікації, відповім.

  Ні, ми не в захваті від цієї колонки Анонімуса, ми не поділяємо підходу, коли “переходять на особистості” та обігрують ініціали, натякаючи на нецензурні абревіатури.

  У подальшому ми просимо автора Анонімуса утриматись від подібних речей на нашому ресурсі, інакше його публікації будуть видалятись.

  Щодо розміщення фотографій слідчої, взятих з відкритих джерел, ми не заперечуємо. Це дає нашому читачу можливість краще зрозуміти, що за особа виносить постанови з обвинуваченням громадських активістів, який у неї публічний імідж, як вона себе позиціонує у соціальних мережах тощо. Чи компрометують її подібні знімки чи ні, вирішувати має кожен для себе сам. В тому числі і сама слідча.

  Від себе додам наступне: я колись була на допиті у Тетяни Герасименко у якості свідка. Вона справила на мене досить позитивне враження, вона поводилась чемно, ставила логічні та слушні запитання, швидко склала протокол допиту і т.д.. Особисто мені вона здалась розумною та адекватною людиною. Тому я була дуже розчарована, коли побачила її прізвище під відверто абсурдною постановою. Сумніваюсь, що слідча це робить з власної волі чи справді вважає так, як написано в обвинувальному акті. Проте це її не виправдовує. У неї завжди є вибір – ставити свій підпис під подібними документами чи ні.
  Ця публікація Анонімуса – символічний інформаційний “тиск” на слідчу та її колег, мета якого – спонукати броварських правоохоронців утриматись від порушення прав та свобод громадських активістів. Важко сказати, чи це ефективно. Це покаже лише час. Мені ж особисто хотілося б, щоб – у цій країні та в цьому місті зокрема – для спонукання міліції не фабрикувати справи проти мирних громадян не потрібно було вадаватись до подібних атак, а справедливість можна було б відновити, користуючись юридичними інструментами.

 • avatar
  Иван Ващенков
  8 років тому

  Я теж хочу захистити п. Тетяну Герасименко, як трансгендера (жінку, якак позиціонує себе як жінка). Тому наганяти на її світлини в жіночій вббиральні для персоналу ГУ МВ МВС України вважаю за некоректне, це прояв гендерної нетерпимості. Характерно, що навіть “Братство” цю акцію не підтримало.

  • avatar
   Maksim Dyachenko
   8 років тому

   Я, Герасимаенко Т.П., вступаючи на службу до органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і урочисто клянуся завжди залишатися відданим народові України, суворо дотримуватися її Конституції та чинного законодавства, бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником, зберігати державну і службову таємницю.

   Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов’язок, вимоги статутів і наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх справ.
   Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров’я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок.
   Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією суворістю закону.

 • avatar
  Галя
  8 років тому

  Ну вы и гоните) И все такие умные-разумные, что аж противно смотреть и читать! 1) Где Ваше человеческое отношение, люди? Какое Вы имеете право обливать грязью человека, о котором совершенно ничего не знаете? Вставляете своих пять копеек, что бы казаться умными и образованными, цитируете с клятвы слова и при этом конечно же считаете, что вы правы, что вы защищаете народ, но на самом деле опускаете в первую очередь самих себя ниже плинтуса! Я уверенна более чем, что ни один из вас не знает Татьяну, как человека да и как работника в том числе и такое говно, извините меня за выражение, свойственно писать только достойным этого самого гов…. людям! Нормальный либо просто пройдет мимо, либо скажет, что цеплять личное простарнство – ненормально. Ах да, мне казалось, что если Вы все настолько образованы, то каждый знает, что это наказуемое дело! 2) Ваши коментарии вызвали у меня безумный смех за что я вам до глубины души благодарна)) Ведь они дают характеристику не старшему следователю, Татьяне Петровне, а Вам!) Мы, люди, идем не к развитию и счастливой жизни, а постепенно приближаемся к черному обрыву, к концу! И все благодаря вот такой жестокости, которая проявляется почти в каждом из нас, бесспричинной жестокости! Прежде, чем писать подобное на человека, залезая к ней в душу, посмотрите хотя бы раз на себя и задайте сами себе вопрос ” есть ли у вас эта самая душа?” СУДИТЬ МОЖЕТ КАЖДЫЙ, НО ПО ПРАВУ ЭТА ВОЗМОЖНОСТЬ ПРИНАДЛЕЖИТ ТОЛЬКО БОГУ, ТАК ЧТО, МИЛЫЕ МОИ, КАЖДОЕ ВАШЕ ЛИШНЕЕ НЕСООТВЕТСТВУЮЩЕЕ ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТИ СЛОВО, ВОЗВРАТИТЬСЯ ВАМ ВДВОЙНЕ НАЗАД! Ждите обратный удар от Вселенной, но если будет ой как больно, не жалуйтесь, сами привели себя по этому пути! Если не видите людей на сквозь и не можете разобрать, кто есть кто, то лучше молчите, а не лайте, как дворовые собаки) Я надеюсь все сказано доходчиво) Кстати, со стороны модераторов унизительно держать подобную информацию на своем сайте, а писать коментарии тем более, этим вы совершенно никого не защитили, а только подорвали свой авторитет! Герасименко Т.П – Герасименко Такая Прекрасная! Всем удачи и заслуженого Вселенного удара побыстрее) Теперь пришло Ваше время проглотить свою дозу грязи!) Счастливо оставаться, люди только в физическом подобии!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   8 років тому

   Щось мені підказує, що під псевдо “Галя” заховалась родичка нашої героїні. Особливо, коли дивлюсь на емейл-адресу коментатора “[email protected] …”

   • avatar
    • avatar
     Галина
     7 років тому

     Милый Валентин, скрываться под обликом женским очень унизительно для Вас, уважаемый!))) Не стояло этого делать, ибо можете потом очень сильно пожалеть!) Впредь, чем скидываете ссылки людей в подобных обсуждениях, подумайте о последствиях!!!) Но женщиной Вам бы пошло больше, да) Мужик должен быть Мужиком, а не трусом!!!! Удачи Вам, миленький) Берегите себя и не болейте!!!!) Надеюсь, скоро поймете, что сунуть свой нос не в свои дела можно до поры до времени пока ваш же нос не упадет в вашу же грязь!)

 • avatar
  Freedom
  8 років тому

  А Вам не здається, що дівчина лише винтик, яка потрапила в цю сиситему!? Ви, шановні, реагуєте як “бик на червоне”…не можете подивитися далі свого носа та проаналізувати інформацію. Що сують мас-медія те й “пережовуєте”, ніякого критичного сприйняття. Досить вже бути, м’яко кажучи, Несвідомими!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   8 років тому

   Звичайно, вона лише гвинтик – це ж очевидно!
   Але її ніхто не змушує виконувати злочинні накази, тому вона повністю відповідальна за своє особисте рішення – виконувати чи не виконувати.

   • avatar
    Галя
    8 років тому

    Мне вас так жаль, уважаемый Сергей Иллюхин) Очень жаль, я бы даже сказала искренне жаль, точнее не вас, а вашу душу. Ну да ладно, со временем все поймете)))

  • avatar
   Andriy Kachor
   8 років тому

   Із цих гвинтиків і складається вся система. На неї неможливо вплинути інакшим чином, ніж впливаючи на ці “гвинтики”.