• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

Громадська рада проводить опитування батьків про якість харчування дітей у садках та школах

Вересень30/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Громадська рада при броварському управлінні освіти ініціювала онлайн-опитування батьків дітей, які відвідують школи та садочки Броварів, щодо якості харчування. За результатами перевірки активісти обіцяють порушити питання якісних змін у харчуванні дітей. Про це повідомляється на сторінці Громадської ради у FB.

Опитування проводить Громадська рада при управлінні освіти та науки Броварської міської ради серед батьків, чиї діти навчаються у школах і дитячих садочках міста. За результатами опитування та перевірки стану харчування в навчальних закладах м. Бровари, Громадська рада звернеться до міської влади з вимогою здійснити якісні зміни в організації харчування, умов доставки продуктів до навчальних закладів та покращення асортименту у щоденному меню дітей.

Долучитися до опитування можна, заповнивши форму онлайн за цим посиланням. Заповнення анкети займає не більше 3-5 хвилин, запевняють активісти. Якщо діти відвідують різні навчальні заклади, скористатися анкетою треба декілька разів і оцінити якість харчування у кожному із закладів окремо.

opytuvannya