• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

АНОНС: “Громадське. Бровари” запрошує всіх охочих на дводенний тренінг по тележурналістиці

Липень01/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цими вихідними – 4 та 5 липня – у Броварах відбудеться безкоштовний медіа-тренінг від “Броварського Громадського Телебачення“, на якому журналісти провідних каналів України зберуться, щоб поділитися секретами професії. Подія розрахована на журналістів міста Бровари та молодь, яка бажає спробувати себе у роботі ведучого або тележурналіста. Про це заявила організаторка навчального заходу – Тетяна Даценко – на презентації “HromadskeBro.Tv” 28 червня.

Як сказано на фейсбук-сторінці цієї події, програма тренінгу буде присвячена роботі саме телевізійного журналіста: “Будемо розбиратись: як обрати тему, як затвердити свою ідею у редактора, з ким домовлятись про зйомки, як побудувати кадр та змонтувати матеріал. В кінці кожного дня, слухачі спробують відзняти власний телевізійний сюжет“.

Тренінг почнеться у цю суботу, 4 липня, о 10:00. Місце проведення буде повідомлено зареєстрованим особам.
Реєстрація для участі у медіа-тренінгу – за цим посиланням.

1535430_913395225385285_777281523489883205_n

Як повідомляє Тетяна Даценко у фейсбуці, “Громадське. Бровари” запрошує молодь долучитися до професійного медіа-тренінгу: “Якщо Ваша дитина вчиться в останніх класах школи і мріє про роботу ведучого або тележурналіста, розкажіть їй/йому, будь ласка, про цю можливість. Місцеве телебачення чудовий шанс спробувати себе в професії та визначитись чим займатись у дорослому житті. Нагадаємо тренінг проходитиме у ці вихідні – 4 та 5 липня. Участь безкоштовна за умов попередньої реєстрації”.