• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

КОДА оголосила конкурс серед архітекторів на створення нової школи в Броварах

Вересень15/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Днями стартував конкурс серед архітекторів на створення нової школи у Броварах. Орієнтовна кількість учнів майбутньої школи – 2600 осіб. Вона буде розташована на ділянці 3,7 га, по вул. В.Симоненка, 103. Про це повідомив перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Згідно умов конкурсу, основними побажаннями щодо архітектурної концепції є використання сучасних, бажано вітчизняних, матеріалів, нестандартних (оригінальних) рішень та застосування енергозберігаючих технологій.

Метою конкурсу є створення комфортного та креативного простору, де діти могли б навчатися із задоволенням, розкриваючи свої таланти за допомогою нових освітніх підходів та технологій. Шкільний простір повинен розвивати, надихати та приносити радість, – зазначають у КОДА.

Щоб взяти участь у конкурсі всім охочим пропонують надати такі матеріали:

  • Основні техніко-економічні показники;
  • Схему генерального плану;
  • Функціональне зонування території школи та внутрішніх приміщень;
  • Приклади організації території, малих архітектурних форм, спортивні зони, елементи дизайну тощо;
  • Портфоліо реалізованих проектів.

Всі пропозиції просять направляти до 28 вересня 2016 року (включно) в електроному вигляді у форматі PDF та на паперовому носії (формат А3). За додатковою інформацією звертатися до контактної особи – Ушаков В’ячеслав Володимирович, тел (050) 387-25-48, email: [email protected]

kadastr

Нагадаємо, в місті не будували шкіл вже декілька десятиліть, останньою ввели в експлуатацію ЗОШ №10 на Масиві. На даний час планується побудувати школу на 2640 місць в новому кварталі, на вул. Симоненка, 103, а також добудувати корпус на 900 осіб у ЗОШ №10, на вул. Петлюри, 17Б. Проект рішення щодо фінансування проектування та будівництва шкіл винесено на найближчу сесію міської ради 22 вересня. Проектом передбачається виділити 4,5 млн грн (на Симоненка) та 1,5 млн грн (на Петлюри, ЗОШ №10).

Процедура повинна виглядати так: спершу в бюджет закладаються кошти на розробку проекту школи (4-5 млн грн), потім проводиться тендер на проектувальника, потім – коли проект школи готовий, пройшов експертизу і порахована вартість будівництва (200-250 млн грн), закладаються кошти в бюджет і проводиться тендер на будівельні роботи.

Кошти на проекти ще не виділили, але тендери на Прозорро (по Симоненка, по Петлюри) вже провели, замовник – відділ капітального будівництва Броварської міської ради. Тепер обласна адміністрація оголосила конкурс серед архітекторів. Активісти критикують дії влади та заявляють, що процедура не додержана, громадського обговорення не було, а переможець-проектант вже визначений.

kor

kor1