• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

“Колективний розум” відкриває нові горизонти броварським підліткам

Червень18/ 2015
avatar
Самопоміч

Об'єднання "Самопоміч" в м. Бровари

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

14 червня Ініціативна група «Об’єднання «Самопоміч» в м. Бровари разом з тренерами “Колективного розуму” провели безкоштовний майстер-клас для підлітків «Професія до душі».

самопоміч професія до душі (9)

На жаль, в цей спекотний недільний вечір, не всі підлітки мали змогу або натхнення дійти до нас. Можливо це і на краще, бо з кожним підлітком вдалося більше поспілкуватися і попрацювати.

самопоміч професія до душі (7)

самопоміч професія до душі (15)

самопоміч професія до душі (1)

На початку тренінгу майже всі хлопці та дівчата зовсім не розуміли чого вони сюди прийшли, і що з цього вийде. Більшість з них думали почути про нові професії і дізнатись щось цікаве. Тож від очікувань тренери відразу перейшли до дій.

самопоміч професія до душі (11)

Перша половина заходу була трішки «задорослою» і не всі чотирнадцятилітні підлітки розуміли що вони тут роблять, але потім почалось саме цікаве – робота в групах (колах). Ось тут і почався «колективний разум».

самопоміч професія до душі (4)

самопоміч професія до душі (2)

самопоміч професія до душі (6)

самопоміч професія до душі (14)

самопоміч професія до душі (16)

Всіх тренерів і учасників нашої ІГ, дуже вразила молодь, яка прийшла на майстер-клас, вразила своєю активною життєвою позицією, своїми талантами, мріями та бажаннями. За таку молодь ніколи не буде соромно, бо розумієш, що саме за ними наше майбутнє і вони варті найкращого.

самопоміч професія до душі (10)

самопоміч професія до душі (8)

самопоміч професія до душі (13)

самопоміч професія до душі (5)

самопоміч професія до душі (3)

Після закінчення тренінгу підлітки ділилися своїми враженнями. Велика подяка всім тренерам, адже саме завдяки їм, наша молодь намітила (точніше записала) всі свої напрацювання для подальшого розвитку своїх талантів та справ. Ми все ж таки, знайшли нові професії і відкрили нові горизонти. Ми були єдиною командою, в нас не було розмежувань по віку (до речі, наймолодшому учаснику було 12 років), по досягненням, по досвіду. Ми були єдиним «колективним розумом».

самопоміч професія до душі (17)

В кінці майстер-класу всі учасниці, від тренерів до підлітків, отримали троянди, які ще більше надихали на зміни в своєму майбутньому.

самопоміч професія до душі (12)

Ну і наостанок, хочеться відмітити, що активна і відповідальна молодь в Броварах є, і ми далі будемо її розшукувати, запрошувати до «Центру Молоді» і разом робити наше місто кращим!