• Сьогодні: Середа, 30 Листопада, 2022

Компанія “Бровари Вторма” на святкуванні Дню захисту дітей

Червень03/ 2016
avatar
Бровари Вторма

ТОВ «БРОВАРИ-ВТОРМА» - броварське підприємство, яке спеціалізується на закупівлі, продажу, утилізації та переробці вторинної сировини і відходів

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

1 червня, у рамках великого міського свята у парку Перемога, усі, хто прийшов на святкування, бачили і користувались спеціальними контейнерами для роздільного збору від компанії Бровари Вторма”.

 4  5  11

На території усього парку, окрім контейнерів для загального сміття у парку було розміщено великі, яскраві контейнери для макулатури, пластикового сміття та загальний для вторинної сировини – пластику, плівки та паперового сміття.

8

7

9

6

Зазначимо, що окрім суто споживчої функції контейнери облаштовані і інформативними  змістом. Так, на контейнерах для макулатури та пластику міститься інформація щодо того,  для чого потрібно розділяти сміття, перед тим як його викидати, що саме і у якій кількості зберігає впровадження роздільного збору , що саме відноситься до відходів макулатури та пластику, а також що виготовляють з цієї вторинної сировини.  А на великому контейнері для вторинної сировини ми спробували нагадати прості правила екологічного життя кожного з нас, виконуючи які ми робимо нашу планету чистішою кожного дня.

12

На локації АТОшки, де наші захисники роздавали солдатську кашу, влаштували для дітей безкоштовний попкорн та солодку вату, представники компанії «Бровари Вторма» неодноразово нагадували відпочиваючим, про те що потрібно берегти нашу Землю, чистоту у місті та розповідали як саме і куди саме потрібно викидати пластиковий посуд та інші відходи, що залишаються після відпочинку на даній галявині.

13285757_1140614282664118_2055874578_n  3

Ну і дуже приємно було спостерігати як дорослі викладачі/вихователі, що супроводжували організовані групи дітей на святі, окремо зупинялись біля контейнерів, щоб ще раз нагадати дітям про важливість правильного викидання сміття.

10

І ще раз нагадаємо, якщо Ви вирішили внести свій вклад у збереження чистоти нашого міста та  замовити встановлення контейнеру для роздільного збору – необхідно зателефонувати до нашої компанії за тел.:  (044) 232-22-27.