• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

“Комунтранс-Бровари” – Хто останній, той і винний

Травень15/ 2015
avatar
Роман Сімутін

Депутат Київської обласної ради

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

13552264161

Нещодавно на сторінці міського голови з’явилося повідомлення про незадовільну роботу ТОВ «Комунтранс-Бровари». Мовляв, на травневі свята компанія збилась з графіку, а тому місто заполонило сміття в пакетах вищезазначеної структури.

Проте, не треба далеко йти, аби переконатись, що сміття вивозилось і продовжує вивозитись регулярно, навіть у святкові дні. Тож проблема в іншому.

Відповідно до графіку вивозу сміття, за адресами будинків повинна бути встановлена певна кількість сміттєвих контейнерів. Наприклад, по Кирпоноса 7-А – це 4 контейнери, по Незалежності 4-А – 511271986_763091517137019_480262287_n.

Але чомусь стоїть навпаки – на один менше, ніж має бути. І броварчанам потрібно з цим миритися.  Хоч сплачуємо ми за вивіз тієї ж кубатури, що прописані нормами, тобто разом з «загулялим» контейнером.

Виникає питання: а до чого, власне, тут пост Ігоря Васильовича. Все дуже просто: людей дратує(зі зрозумілих причин) невивезене сміття, і почалися масові скарги на роботу комунальників. У відповідь потрібна показова реакція з боку влади і, звичайно, знайти крайнього.

11272245_763091587137012_1183861248_n

Цим самим «крайнім» і виявився «Комунтранс», та цікаво, що він навіть не заперечує. Міськрада сповна скористалася «мовчанням ягнят» і демонструє показові погрози залишити підприємство без роботи у місті. Все б було справедливо, якби не факт, що той самий «Комунтранс» у 2013 році «з відривом» виграв конкурс по наданню цієї послуги. Наскільки «прозорим» був цей конкурс думаю здогадуєтеся, але це інша історія. Головне, що  підприємство так чудово «зіграло» в такт ситуації.

Та все це чергове «замилювання очей», аби відволікти нашу увагу від недобросовісного виконавця, який банально «махлює». Де саме? А от з цими контейнерами: кожен з них це 1.1 м3, за які МИ з вами так справно сплачуємо в тарифі на комунальні послуги.Тож купи сміття утворюються не від невчасного вивозу, а в результаті швидшого наповнення. От і вимушені люди ставити мішки де попало. А за прибрані контейнери, гадаєте, цифра у платіжці зменшиться?

Одразу згадалась приказка «Скільки вовка не годуй, а все одно у ліс дивиться».

  • avatar
    Yuriy Cherednyk
    8 років тому

    Цікаво, наскільки прозорим буде наступний тендер по вивозу сміття? Чи виграють ті же самі власники, що й у «Комунтранса», тільки вже з іншою фірмою і з іншою назвою.