• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Короткий звіт наполегливої майже річної праці по ЗОШ №3

Вересень07/ 2016
avatar
Леонід Черепейнік

Депутат Броварської міської ради VII скликання, підприємець

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Чому звіт, і чому наполегливої праці? Річ у тім, що останніх декілька років адміністрація школи не один раз зверталась з приводу надання допомоги у вирішенні низки проблем школи до управління освіти і науки БМР. І на мою думку, школа декілька років поспіль недоотримувала з міського бюджету виділення коштів на ремонти та деякі інші нагальні потреби.

З моменту мого обрання по даному округу депутатом, я неодноразово звертався у листуванні щодо виділення коштів на ремонти, необхідні у даній школі. Не знаю – чи то зміна депутатського корпусу, чи то зміна начальника управління освіти і науки у нашому місті, чи моя наполегливість дали результати, але з міського бюджету в цьому році виділено для ЗОШ №3 чималі кошти і тепер буде:

 • Сучасний стадіон (саме зараз досить активно проводиться робота з його облаштування).
 • Енергозаощаджувальні лампи на суму 100 тис. грн.
 • Ямковий ремонт вул. Франка, що розташована безпосередньо біля навчального закладу.
 • Встановлено 42 нових пластикових вікна.
 • Закуплено комп’ютери у кількості 11 шт.
 • Виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту фасаду школи (фасадні стіни школи потребують термінового ремонту та утеплення).
 • Виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту переходу з початкової до старшої школи (в будівлі школи передбачений перехід з частини, на якій розміщуються початкові класи та школа для дітей з інвалідністю «Мозаїка», до власне основного приміщення школи, де розміщена їдальня, спортзал, актовий зал. На даний час цей перехід закритий, оскільки перебуває в аварійному стані, внаслідок чого учні молодших класів та діти з інвалідністю протягом останніх років, вимушені для відвідування їдальні, спортзалу виходити через центральний вхід та обходити будівлю по кругу, а потім, таким же чином, повертатись до класів.)

1 2 3 4 5 6

Насправді я дуже радий, що цьогоріч вдалося налагодити таку плідну співпрацю, донести проблеми школи до міської влади і таки отримати вагомі кошти та хороші результати (в порівнянні з минулими роками). Сподіваюсь на плідну співпрацю і у наступні роки, щоб школа №3 не була гіршою, ніж інші навчальні заклади міста. Але я розумію, що не всі проблеми школи можуть чекати, деякі з них є вкрай нагальними, а міський бюджет не безмежний. Тож, я особисто, у якості мецената, постійно працюю над покращенням умов у школі. За власний кошт в цьому році мною зроблено наступне:

 • Відновлено дитячий ігровий майданчик (ще на початку минулого навчального року я поставив на території закладу ігровий майданчик. Минув рік, майданчик, завдяки активній експлуатації, трохи зіпсували. На сьогодні зламані деталі відновлено, додано лавки та смітники.)
 • Капітальний ремонт роздягалень шкільного спортзалу (стелі, стіни, підлога), без ремонту вбиральні та душової кабіни.
 • Пофарбовано підлогу спортзалу та облаштовано нові ворота для гри у футбол.
 • Пофарбовано сходи та коридори на трьох поверхах шкільної будівлі.
 • Облаштовано вагонкою тамбур перед вестибюлем.
 • Проведено ремонт однієї з класних кімнат – гіпсокартон на стелі, стіни, встановлено нові енергозберігаючі ЛЕД-світильники.

7 7+  9 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Я щасливий, що маю змогу внести свій вклад у повсякденне життя наших дітей, адже це обов’язок кожного з нас. Я усвідомлюю, що це «точечне» вирішення найактуальніших проблем великого шкільного механізму, але саме з таких деталей складається шкільне життя кожного дня у дитини. Мені дуже хочеться, щоб діти мали всі можливості для сучасного комфортного розвитку у шкільних стінах. Власне, тому я це роблю і намагатимусь надалі наполегливо сприяти розвитку школи та докладати максимум зусиль для відстоювання шкільних інтересів громади перед міською владою.

 • avatar
  noyesmaybe
  6 років тому

  поле футбольне гарне буде, але у діток досі ртутні анахронізми класи освітлюють.