• Сьогодні: Субота, 15 Травня, 2021

«Купава» може повторити долю басейну ЗОШ №9

Січень09/ 2014
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Фото Аліни Дяченко
Фото Аліни Дяченко

Призначення дружини Сергія Федоренка – Тетяни Федоренко – директором басейну «Купава» може мати згубні наслідки для щойно реконструйованої спортивної споруди.

Очоливши басейн «Купава», жінка особистого масажиста Азарова завершила схему повної монополізації «водно-спортивної» сфери Броварів родиною Федоренків – головних броварських «регіоналів».  До чого призвело керівництво колишнім шкільним басейном в девятій школі з боку Сергія Федоренка, знає вся Україна: відремонтований на державні кошти басейн відібрали у школярів і передали в приватні руки масажиста Азарова. Таку ж долю може повторити і «Купава», якщо броварська громада не втручатиметься.

Процес введення в експлуатацію оновленого басейну «Купава» наразі до болі нагадує схему, за якою відбирали у міста басейн СЗОШ №9: реконструкція також проводиться за державний кошт, координує ситуацію особисто прем’єр Азаров, а керує підприємством також Федоренко, лише не Сергій Миколайович, а Тетяна Семенівна. І навіть відкриття грандіозної споруди не відбулося без скандалів та порушень закону – вже традиційно для візитів Азарова до Броварів.

На відкриття басейну в розпал робочого дня були примусово зігнані сотні працівників бюджетних установ та комунальних підприємств міста: від працівників ЖЕКів до службовців міськвиконкому. Натомість потрапити всередину забороняли місцевим незалежним журналістам та опозиційним депутатам. Директорка «Купави» Тетяна Семенівна Федоренко особисто давала вказівки співробітникам УДО, аби останні не допускали лідера броварського осередку УДАРу та міського депутата Романа Сімутіна до будівлі басейну.

Так само дружина особистого масажиста Азарова, спільно з представниками прес-служби кабінету міністрів розпорядилась не допустити на прес-брифінг броварських медійників Андрія Качора та Аліну Дяченко. В той же час вся територія басейну та навколо нього була заповнена безпрецедентною кількістю правоохоронців, працівників спецслужб у цивільному, «тітушками» та снайперами на дахах будинків.

Утім броварчани все ж висловили свою позицію щодо спроб клану Федоренку загарбати черговий броварський басейн. Кілька десятків активістів партії УДАР пікетували кортеж Азарова, утім глава уряду Януковича надав перевагу спілкуванню з правоохоронцями, а не з броварською громадою.

Купава пікет Азаров 1

Купава пікет Азаров 2

«Влада вчергове продемонструвала свій страх та проявила слабкість», – вважає лідер місцевого УДАРу Роман Сімутін. «Мені дивно було спостерігати за неадекватною та агресивною поведінкою працівників Управління Державної Охорони, котрі поводили себе наче гопники, а не як представники елітного силового органу. Так саме недолуго і смішно виглядала позиція директорки «Купави» Тетяни Федоренко, як боялась навіть представитись, забороняючи мені потрапити досередини басейну. Вже традиційне перешкоджання діяльності місцевих опозиційних журналістів, але цього разу з боку прес-служби Кабміну – це також ланки одного ланцюжка, який називається «страх». Влада, що оточила себе кільцями міліції, бойовиків, снайперів та «удошників», злякалася двох журналістів і одного опозиційного депутата, адже по-факту вся та армія силовиків  працювала лише проти цих трьох людей» – наголосив Сімутін.

 Партія УДАР заявляє, що буде пильно стежити за розвитком ситуації навколо басейну «Купава», продовжувати відстоювати права бровачан на його вільне відвідування та негайно реагуватиме, щойно буде помічено хоча б натяк на спробу привласнення комунального підприємства або його частини.

 • avatar
  Valera Horosh
  7 років тому

  Пропустили всех журналистов, транслировали по всем каналам, а у вас как всегда… провокации, конфликты, вы уже не знаете что придумать, может баллончиком краски всё здание обрисуете (это в вашем стиле). А такого жлоба-провокатора как Симутин на пушечный выстрел нельзя подпускать.
  Найдите себе более достойный заработок

  • avatar
   Alina Dyachenko
   7 років тому

   Валерію, поясність, буль даска, у чому полягала наша провокація, якщо ми просто намагались прости до входу “Купави”, а дорогу нам перегородив кремезний чоловік, який просто не хотів нас пропускати далі? Після кількахвилинної розмови ми були змушені відійти всторону і стати там, де нас попросив цей чоловік. Потім при нас кілька людей пройшли безперешкодно туди, куди направлялись і ми – і їх ніхто не зупиняв. У чому була наша провокація? Просто у тому, що ми – завчасно акредитовані на цей захід журналісти – хотіли пройти на цей захід?

   • avatar
    Valera Horosh
    7 років тому

    Думаю что вас внесли в список экстремистских организаций и бояться пускать на такие мероприятия, ждут от вас какого нибудь подвоха. Ведь у вас в команде есть человек, который с нечего может сценарий к остросюжетному фильму придумать с названием “Як тітушки намагались втопити журналіста Качора в басейні Купава”

    • avatar
     Alina Dyachenko
     7 років тому

     Будь-який такий список є незаконним. Ми – журналісти і наші права гарантовано цілою низкою українських законів.
     Чекати від нас “подвоха” теж щонайменше дивно, тому що ми не є ані провокаторами, ані екстремістами – хоча хтось наполегливо намагається створити нам такий імідж, однак не наводить жодного факту, коли б ми справді спровокували щось.
     Насправді ми журналісти і ходимо на подібні заходи з єдиною метою – для подальшого висвітлення події в нашому ЗМІ. Те, що наша поява (не дії!) викликає в окремих людей страх чи неадекватну реакцію – це проблеми виключно цієї людини. Ми ні кого не чіпаємо, не втручаємось у процес, ми просто фіксуємо те, що відбувається – такий наш журналістський обов’язок.
     Проте багато чиновників та їхніх службовців не хочуть, щоб хтось фіксував їх дії, крім того, їх дратує, що вони не можуть нас контролювати і цензурувати наші тексти, тому вони й починають поводитись неадекватно від самої лиш нашої появи… Єдина людина у міській раді, яка спокійно реагує на пресу в цілому і нас зокрема, як це не дивно – це мер Ігор Сапожко. Однак його підлеглі у своїй переважній більшості при зустрічі з нами втрачають самоконтроль і намагаються у будь-який спосіб нас позбутись. І цим самим створюють черговий медіапривід – своєю неадекватною поведінкою.

     І ми висвітлюємо цю неадекватність з єдиною метою – сказати цим чиновнкиам та їх колегам, що так реагувати не варто, що потрібно звикати до непідконтрольної преси, яка не лише хвалить і не закриває очі на недоліки. Потрібно звикати до публічної критики. Це нормально у демократичному суспільстві. Якщо вам не подобається, що пишуть якісь окремі журналісти, це не привід їх уникати чи обмежувати їх права. Шукайте у їх критиці конструктив, корисне для себе. Майте сміливість визнавати недоліки та недопрацювання. Хоча інколи оцінки журналістів можуть бути дошкульними або помилковими. А страх – це найбільш примітивна та деструктивна реакція. І через свій страх вони не розуміють, що ми ніякі не провокатори, ми – просто журналісти. Не піарники з газети “Брама” чи студії “Наше місто”, а журналісти.

     • avatar
      NataliyaStroy
      7 років тому

      таких журналістів як Ви небхідно мітлою вимітати, якомога подалі, а то клопоту необерешся.

     • avatar
      Alina Dyachenko
      7 років тому

      Ну, ваш коментар ми “вимітати мітлою” не будемо, нехай лишається. Хоч ми з вами і не згодні категорично )

  • avatar
   Nika Nectarnica
   7 років тому

   Валера, стыдно… у нас в стране только нужных журналистов, как вы пишете, везде пускают. А других можно и палкой по голове. И транслируют только то, что нужно. Удачи