• Сьогодні: Субота, 15 Травня, 2021

Міська влада має негайно дати оцінку подіям в країні!

Грудень11/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

otlihie-maydan-bolot-02-12-2013Броварська міська влада більше не може робити вигляд, що в країні нічого не відбувається. Найпотужніші в історії України протести, що призвели до революційної ситуації вже давно мали отримати оцінку від броварських депутатів, проте міська рада, так само як і міський голова, досі зберігали налякане мовчання.

Відтак Броварський УДАР вимагає від мера Ігора Сапожка негайного скликання позачергової сесії, на якій броварські народні обранці мають визначитись у цій ситуації: чи вони разом з народом, чи стануть на бік кривавого режиму Януковича.

З відповідним зверненням до Ігора Сапожка звернувся голова міського осередку  партії УДАР Віталія Кличка Роман Сімутін. У своєму листі лідер місцевого УДАРу зазначає, що така необхідність виникла у зв’язку із «крайньою небезпекою, яка нависла над Україною у зв’язку з брутальним і цинічним порушенням громадянських прав під час жорстокої і кривавої розправи спецпідрозділу «Беркут» над мирним «Євромайданом» вночі 30 листопада 2013 року у Києві. Також «ударівець» звертає увагу на «неспроможність Президента України, органів державної виконавчої влади, правоохоронних органів забезпечити демократичні процеси в державі, а також захистити права, свободи та законні інтереси громадян України». З огляду на це, на розгляд сесії буде винесення питання про заклик до Президента розформувати Уряд, призначити дострокові вибори до Верховної Ради та піти у відставку.

До свого звернення депутат Роман Сімутін долучив підписи броварчан, що підтримують ініціативу скликання позачергової сесії та які були зібрані на Інформаційно-мобілізаційному пункті «Бровари-Майдан»

Нижче: повні тексти звернень до центральних органів влади, що планується винести на розгляд сесії та фото частини підписів бровар чан, котрі висловились за ініціативу скликання позачергової сесії Броварської міської ради 12 грудня.

ЗВЕРНЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


         Броварському міському голові

Київської області

Сапожку І.В.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ 

Шановний Ігоре Васильовичу! 

Враховуючи крайню небезпеку, яка нависла над Україною у зв’язку з брутальним і цинічним порушенням громадянських прав під час жорстокої і кривавої розправи спецпідрозділу «Беркут» над мирним «Євромайданом» вночі 30 листопада 2013 року у Києві, неспроможність Президента України, органів державної виконавчої влади, правоохоронних органів забезпечити демократичні процеси в державі, а також захистити права, свободи та законні інтереси громадян України прошу скликати позачергову сесію не пізніше 12 грудня 2013 року для затвердження наступних звернень:

–         звернення до Президента України Януковича В.Ф про дострокове припинення ним повноважень шляхом подачі у відставку;

–         звернення до Кабінету Міністрів України про складання повноважень всіма членами уряду;

–         звернення до Верховної Ради України про дострокові вибори;

–         звернення до Генеральної прокуратури України із закликом негайного розслідування щодо застосовування сили проти українського народу;

–         звернення до керівників вищих навчальних закладів із закликом тимчасово зупинити навчання у вищих учбових закладах, не піддаватись на незаконні вимоги влади організовувати або підтримувати репресії проти студентів та викладачів, які беруть участь в акціях протесту, приєднатись до страйку і вийти на вулиці на акції громадянської непокори.

Відповідь на депутатське звернення прошу підготувати негайно в письмовій формі та надіслати до апарату Броварської міської ради Сімутіну Р.В., за адресою: 07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, буд.15.

 

З повагою,

депутат Броварської міської ради Сімутін Р.В.

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЯНУКОВИЧА

Президенту України

Януковичу В.Ф.

депутатів броварської міської ради

Звернення.

Пане Президент!

Ми, депутати міської ради міста Бровари, в зв’язку з жорстоким побиттям громадян України на Майдані Незалежності в Києві, звертаємось до Вас із закликом припинити застосовування сили проти українського народу! Свобода зібрань – це одне з базових прав наших громадян, гарантованих Конституцією України. Силове рішення цього питання приведе до ескалації конфлікту, взаємного насилля, остаточного розриву між владою і суспільством.

Будь-які цілі не можуть бути виправданням для застосування сили проти власного народу, особливо якщо він виборює справедливість по відношенню до себе.

Тому ми вимагаємо негайного звільнення міністра внутрішніх справ Захарченка В. Ю., як керівника, що несе безпосередню відповідальність за дії своїх підлеглих, а саме: за криваву розправу «Беркуту» над українськими громадянами, за дії Врадіївських катів у погонах, за практику тортурів при допитах, масове вимагання міліцією хабарів, тиск на бізнес і таке інше.

Ми вимагаємо негайного розпуску спецпідрозділу «Беркут», як структури, що скомпрометувала себе порушеннями законів та антинародними діями.

Будь-які внутрішні або зовнішні чинники не можуть бути виправданням для Уряду України за непрофесійну підготовку до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Оскільки Уряд несе політичну відповідальність за події, що сталися після цього в Україні, ми закликаємо Вас відправити Уряд у відставку!

Вкрай важка політична ситуація, що складається в країні, вимагає нестандартних політичних кроків.

Ми пропонуємо пошук шляхів до повного перезавантаження влади.

Ми закликаємо Вас до призначення нових виборів в країні, а саме: президентських, парламентських та виборів у місцеві ради всіх рівнів!

Тільки такі дії в надскладних політичних умовах зможуть повернути довіру народу до влади!

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Вкрай важка політична ситуація, що складається в країні, вимагає негайних політичних кроків.

Ми, депутати міської ради міста Бровари, вимагаємо наступного:

 1. Проголосувати за саморозпуск Верховної Ради.

 2. Написати особисті заяви про складання депутатських повноважень.

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

У зв’язку з катастрофічним станом економіки,

з жорстоким придушенням мирних протестів громадян,

з організацією репресій проти тих, кому Конституцією України гарантована свобода слова,

з обманом українського народу стосовно його євроінтеграційних прагнень,

з всенародною недовірою щодо стратегії розвитку країни і сьогоденних дій Уряду,

ми, депутати міської ради міста Бровари, звертаємось із вимогою про негайне і безумовне складання повноважень всіма членами Уряду!

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА УКРАЇНИ

Генеральному Прокурору України

                                                                               Пшонці Віктору Павловичу

                                                                                депутатів Броварської міської ради

Звернення.

Ми, депутати міської ради міста Бровари, в зв’язку з жорстоким побиттям громадян України на Майдані Незалежності в Києві, звертаємось із закликом негайного розслідування щодо застосовування сили проти українського народу! Свобода зібрань – це одне з базових прав наших громадян, гарантованих Конституцією України. Силове рішення цього питання приведе до ескалації конфлікту, взаємного насилля, остаточного розриву між владою і суспільством.

Пам`ять про криваву розправу над своїм народом, що сталася 30 листопада 2013 року, назавжди залишиться в історії України, як і кров невинних громадян на руках міліціонерів спецзагону “Беркут”, та тих керівників, які віддавали цей злочинний наказ.

60-та стаття Конституція України надає кожній людині право поступати згідно з її совістю і мораллю: “Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.” Це значить, що як люди, що віддавали злочинні накази, так і ті, хто їх свідомо виконував, мають понести покарання по волі народу України і по закону.

Депутати броварської міської ради депутатів вимагають:

 1. Всебічного, об’єктивного та відкритого розслідування кривавої розправи на Майдані Незалежності.

 2. Притягнення до кримінальної відповідальності особи, що віддала наказ на розгін мітингувальників.

 3. Негайного відкриття кримінальних справ проти всіх співробітників спецзагону «Беркут», що приймали участь у побитті українських та іноземних громадян 30 листопада 2013 року.

 4. Припинення переслідувань невинних людей за безпідставними обвинуваченнями у організації провокативних подій біля Адміністрації Президента, що були навмисно зрежисовані владою.

 5. Відкриття кримінальних проваджень проти осіб, що вчиняють тиск на студентів і викладачів та інших осіб, що приймають участь в акціях протесту.

 6. Припинення використання органів правопорядку в політичних цілях.

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАЦІВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ТА ВНУТРІШНІХ ВІЙСЬК

Ми, депутати міської ради міста Бровари, звертаємось до вас із закликом не виконувати злочинні накази вашого керівництва, що направлені на придушення власного народу!

60-та стаття Конституції України надає кожній людині право поступати згідно з її совістю і мораллю: “Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.”

Будь-які цілі не можуть бути виправданням для застосування сили проти власного народу, особливо якщо він виборює справедливість по відношенню до себе!

На цей час в Києві, та в інших містах, де проходять протести, знаходиться багато громадян України. Це ваші діти, брати, батьки, друзі, знайомі.

Співгромадяни! Ставайте на бік свого народу! Приєднуйтесь до боротьби за свої права! Боріться з нами за краще майбутнє для своїх дітей, для нашої з вами країни!

ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Ми, депутати міської ради міста Бровари, звертаємось до вас із закликом тимчасово зупинити навчання у вищих учбових закладах, не піддаватись на незаконні вимоги влади організовувати або підтримувати репресії проти студентів та викладачів, які беруть участь в акціях протесту, приєднатись до страйку і вийти на вулиці на акції громадянської непокори.

Приєднуйтесь до боротьби за свої права! Боріться з нами за краще майбутнє для своїх дітей, для нашої з вами країни!

ПІДПИСИ БРОВАРЧАН, ЩО ВИСЛОВИЛИСЬ ЗА НЕГАЙНЕ СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (частина підписів)

pdp2

pdp1pdp3pdp4pdp5pdp6pdp7

СЛАВА УКРАЇНІ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! УСІ НА МАЙДАН!

 • avatar
  Роман
  7 років тому

  Сьогодні в Терміналі в готелі поселились військовослужбовці ВВ МВС, три автобуси з Криму!!!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   7 років тому

   Не здивуюсь, якщо безкоштовно поселились

   • avatar
    mimoshel
    7 років тому

    а почему нет пункта о возбуждении уголовного дела о товарище Кличко, который с беркутом договаривается о ” потолкаться”, потому что так надо, потому что запад ждет. Уже все каналы ролик облетел, даже в Германии

    • avatar
     rain
     7 років тому

     ей не бритий , глянь на свою дупу . хвіст є ? у овоча самий зоопарк .

     • avatar
      mimoshel
      7 років тому

      хотите подискутировать о моей заднице? шалун

   • avatar
    mimoshel
    7 років тому

    а ещё надо всех посадить, за порчу елки, снос памятника, захват гос. учереждений, за хаос и не способность организовать цивилизованный митинг, который устроила оппозиция, чем показала себя полным дерьмом, потому как только и способна что воевать с памятниками да гадить по углам в знак протеста

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     7 років тому

     бубубу :)
     Олександр Попов звинуватив Євромайдан у викраденні комунального снігу: http://uareview.com/popov-euromaidan-snig/

     • avatar
      mimoshel
      7 років тому

      ну таки да:), кроме как бубубу, на правду и сказать нечего. Вы же надеюсь как умные журналисты понимаете всю суть майдана, только сказать не можете, поскольку деньги не от тех получаете

 • avatar
  Pavlik
  7 років тому

  Ми НАРОД , не є чиєюсь власністью . НАРОД є джерелом влади . Я НАРОД , а не власність всіляких козлів . Є вільний український народ , а не чийсь власний . І , слово ” учбовий ” це калька з кацапської учебный . Українською навчальний . В цілому все вірно .