• Сьогодні: П’ятниця, 22 Жовтня, 2021

Міська влада протидіє зустрічам УДАРу з мешканцями броварських будинків

Травень14/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

DSC_0479У вівторок, 14 травня, під час чергової зустрічі активістів броварської організації партії УДАР Віталія Кличка з мешканцями стало відомо, що влада дала вказівку всіляким чином зривати спілкування «ударівців» з броварчанами. Жителі багатоповерхівок на Грушевського, 3 та Грушевського, 5 розповіли, що місцевим двірникам наказано зривати партійні оголошення про заплановані зустрічі по всій території мікрорайону. За день до зустрічі партійців з броварчанами двірників викликали в ЖЕК де наказали не лише зривати «ударівські» листівки з дошок оголошень на під’їздах, а й спробувати повитягати об’яви з поштових скриньок мешканців.

Не зважаючи на такі дії з боку влади, на зустріч з керівником броварського УДАРу Романом Сімутіним цього дня прийшло майже 40 броварчан, котрі проживають в прилеглих будинках.

DSC_0485

Депутат пояснив мешканцям схему маніпуляцій міської влади з незаконно підвищеними тарифами на послуги ЖКГ та розповів, як протидіяти черговим намаганням Сапожка та його «команди» витрусити з кишень броварчан останні копійки. Окрім того мешканці поділилися проблемами власних будинків, які Сімутін пообіцяв спробувати вирішити в межах власних повноважень як депутата міської ради.

DSC_0488

DSC_0479

Заступник голови броварського осередку УДАРу Андрій Качор вважає, що подібна протидія міських чиновників – черговий прояв їхнього хиткого становища. «Це вже занадто банально, аби якось серйозно звертати на це увагу. Влада чимдалі тим більше упосліджується, бездумно виконуючи настанови своїх шефів з вищого керівництва Партії регіонів. Такі недолуги спроби перешкодити спілкування членів УДАРу з броварчанами лише посилюють впевненість партійців у правильності обраного шляху, а мешканців – мотивує до згуртування задля вирішення наших спільних проблем та боротьби з місцевою владою «покращувачів». Качор переконаний, що потуги влади роз’єднати броварську громаду обов’язково призведе до зворотнього ефекту. «Якщо Сапожко і далі діятиме подібним чином, то найпевніше не «доживе» як політик навіть до чергових виборів» – вважає «ударівець».