• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Міська влада покриває викрадення дитячого садочку

Січень12/ 2017
avatar
Ірина Нікітчина

Громадська активістка, член Штабу з розробки та громадського обговорення змін до Генерального плану міста Бровари, фахівець з питань архітектури, помічник депутата Броварської міської ради Андрія Саука

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

15 грудня 2016 року відбулася 22-га чергова сесія Броварської міської ради, на якій в питанні “Різне” виносилась доповідь головного архітектора міста Рибакової Л.Є. з приводу факту будівництва Альянс Новобудом двох будинків на території “Лісового Кварталу”на місці дитячого садочку. Як не крути, а викрутитись не вдалося. Порушення було підтверджене, а разом з тим зазначено, що за інвестиційними зобов’язаннями ТОВ Альянс Новобуд мав ще і побудувати цей садочок.

Минали дні після сесії, на якій міський голова Ігор Сапожко дав усне доручення звернутися до ДАБІ, та ніхто нікуди не рухається, навпаки, всі зусилля покладаються в протилежному напрямку. Тож, за фактом самочинного будівництва двох багатоквартирних будинків в частині території 3 мікрорайону IV житлового району міста Бровари, визначеній Детальним планом території під будівництво дитячої дошкільної установи на 220 місць,  звернувся до ДАБІ депутат Андрій Саук.

 

Відповідь надійшла оперативно,  а от з призначенням позапланової перевірки – справи інакші.  Складається враження, що головному державному інспектору ДАБІ Плющу О.С. навіть порадили піти з 20 січня на пару тижнів у відпустку, що досить дивно після періоду затяжних новорічних свят. Але зовсім не дивно з огляду на те, що наступна чергова сесія міськради призначена на 9 лютого  і перевірка призначена на лютий, а це значить, що висновки та приписи ДАБІ по забудовнику Альянс Новобуд на цей момент ще не будуть готові.

В міськраді відбувається брейнстормінг. Там вигадали байку про новий Детальний план, який вже розробили, але не встигли затвердити.  Та кого цим проведеш? Існує певний порядок розроблення ДПТ і  починається він  з рішення міськради. Такої події ми пропустити не могли. Окрім того,  про сам початок розроблення мало бути надруковане в газеті “Нове життя” оголошення та розміщене на сайті міськради, який вже заархівовано, не кажучи про договори на розроблення – це дрібниці. Тому, користуючись тим, що МПЗ читають  в міськраді, нагадую, що  ми завчасно отримали відповідь від міського голови на 11 аркушах про кількість затвердженої документації за останні десять років. Так що, провести все заднім числом теж не вдасться.

Готуйтеся, панове, до відповідальності!

Позначки: