• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Можливо пан Бєлік страждає маразмом?..

Липень20/ 2012
avatar
Олександр Плахов

Броварчанин

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

В понеділок, 16 липня, відбулося так зване “громадське обговорення” питання щодо будівництва 5-ти поверхового будинку по вул. Кірова.

А тепер увага – пан Бєлік вигадав таку фішку – втулити ще один під’їзд між будинками №90 та №90-А по вул. Кірова (біля центру зайнятості)!!! Відстань між будинками десь близько 15 метрів. І це ще не все – ще є ідея обліпити будинок гаражами, побудувати їх на прибудинковій території, зменшити при цьому зелену зону. Короче, МАРАЗМ!!!

Можливо пан Бєлік страждає старческім маразмом?..

Отже, зібралося десь близько 30-ти мешканців будинку, а від пана Бєліка прийшов якийсь клєрк – чоловік похилого віку та дві тітоньки, ніби готові всети протокол зібрання, але його ніхто і не збирався вести. Ну, поговорили, покричали, всі мешканці висловили свій спротив такому будівництву, той чоловічок посміхався та й розійшлися…

Правда є аудіозапис всього, що відбувалося. Люди були обурені ситуацією, піднімали ще й інші питання (в тому числі і про насоси, які встановлені у підвалі (Сергій у курсі), і про те, що холодно взимку і т.д.). Одного не розумію, невже тому старенькому чоловікові, котрому вже потрібно думати про вічне, все мало грошей?.. От жеж людська істота…

P.S. Відчуваю, продовження історії буде ще те…