• Сьогодні: Неділя, 17 Жовтня, 2021

На Майдані розливають “хреновуху”, або До чого тут екс-регіонал Богдан Колодій? – ВІДЕО

Грудень23/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

З 19 грудня по 19 січня на броварському Майдані Свободи проводитимуть “Святковий різдвяний ярмарок” від ГО “Громадське коло”, таке рішення прийняв броварський виконком 29 листопада.

Громадських організацій з назвою “Громадське коло” у реєстрі громадських організацій дві і обидві зареєстровані в Києві та мають у засновниках Богдана Колодія.

Запит до Броварської міської ради з’ясував, яка саме з цих організацій дотична до проведення ярмарку у нашому місті:

На вимогу запиту на отримання публічної інформації, зазначаємо: згідно  відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України, повне найменування юридичної особи, та скорочене, у разі його наявності: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «КИЇВСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ КОЛО» (ГРОМАДСЬКЕ КОЛО), засновники (учасники) юридичної особи – Колодій Богдан Васильович, Москаленко Назар Олександрович.

На ділі справа така: громадська організація надає в оренду свої ятки на центральній площі, як стверджує броварський депутат Сергій Батюк (БПП) за 10-20 тис грн за місяць. До того ж, продавці розливають і продають спиртні напої, і не просто святковий глінтвейн, а “хреновуху та лімончелло”. Це підтвердили і інші депутати від фракції БПП, які звернулися до заступника міського голови Олександра Резніка з питаннями: що це відбувається на головній площі міста?

Також цікаво: оренда не проходить через “Бровари Благоустрій”, куди йдуть кошти від оренди? Що з цього має місто? Чому саме цю організацію обрали? Яким чином? А також як неприбуткова громадська організація здає в оренду торгові місця?

Депутат Опалько зазначив також, що до організації свят дотична Наталія Багмут, екс-очільниця броварського відділу культури.

В мережі пишуть, що Богдан Колодій екс-регіонал, а на даний момент є депутатом у Києвраді.

На фото Богдан Колодій отримує орден та грамоту за активну участь у розбудові партійної організації Партії регіонів, за меценатство та допомогу відкриття офісу “Святошинської РПО ПР”: