• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

На місці зруйнованого Леніна спалять «стовп корупції» і вимагатимуть нового прокурора

Травень15/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

logo_mpz19 травня об 11:00 під стінами Броварської міжрайонної прокуратури (м. Бровари, вул. Київська, 137) активісти  Броварської Народної Ради презентують Люстраційний комітет – «підрозділ» БНР, що займатиметься очищення місцевої влади від чиновників режиму Януковича. Про це повідомляється на сайті місцевого Люстраційного комітету. 

За словами активістів, презентацію місцевого Люстраційного комітету вирішили провести біля прокуратури, адже саме ця установа мало не найбільшим чином відповідальна за розгул беззаконня. «Якби прокурор виконував свою роботу належним чином, можливо, нам би не довелось сьогодні проводити люстрацію в таких масштабах», – вважає координатор Люстраційного напрямку Андрій Качор. «Саме прокурор є тією наглядовою інституцією, яка стежить за дотриманням законності з боку влади і правоохоронних органів. Однак якраз міліція і місцеві чиновники перетворили Бровари на осередок тоталітаризму, в той час як прокурор Гарник мовчки «умивав руки». Вочевидь, що такий прокурор має бути негайно позбавлений своєї посади, а на його місце має прийти людина, котрій довірятиме громада» – переконаний активіст.

“Чорні списки” Громадянської кампанії “Наступ”, де прокурор Микола Гарник фігурує на п’ятій позиції та звинувачується в “ігноруванні законних вимог щодо захисту прав, які були порушені міською владою”

Окрім вимоги відставки Миколи Гарника, учасники заходу також закликатимуть нову владу організувати процес громадського обговорення нового броварського прокурора – за аналогією з призначенням обласних міліцейських начальників. Активісти переконані, що після перемоги революції, подібні ключові призначення не мають відбуватись кулуарно, а лише за участі та під контролем громади.

Прокурор Гарник про “наругу” над пам’ятником Леніну: “Мене хвилює, чому сьогодні проходить девальвація суспільної моралі у наших громадян? Чому в школах не виховують дітей в такому руслі? Як броварський міжрайонний прокурор я думаю, що цьому потрібно давати відсіч: порушувати провадження, проводити кримінальне розслідування і доводити до логічного завершення, для того, щоб жителі міста знали тих, хто не хоче сьогодні жити з тією мораллю, яка є на даний момент в нашій державі”

Під час акції організатори планують влаштувати «вогняний» перформенс на постаменті, де раніше стояв монумент Леніну і який зруйнували броварські революціонери під час лютневих подій.

Броварчани знищують пам’ятник Леніну біля броварської міжрайонної прокуратури.

Шоу символізуватиме знищення старих корупційних схем в правоохоронних органах, а натомість – народження справедливих та чесних силових структур в Україні. Участь в заході, окрім місцевих активістів, також візьмуть представники всеукраїнського Люстраційного комітету під керівництвом Єгора Соболєва.

 • avatar
  Ольга
  8 років тому

  А що таке «люстрація»? Якими законами вона визначається?
  Можливо, ви не знали, але на сьогодні немає ЖОДНОГО закону, який би визначав люстрацію, коло осіб, які підлягають люстрації та міри, які застосовуються під час люстрації.
  А за вашими даними, виссаними з пальця, під «люстрацію» підпадають УСІ броварчани, які мають необхідну професійну підготовку та досвід роботи, уповноважені державою на виконання обов’язків, і які служать не тільки в органах влади, але й, наприклад, директори шкіл, а також усі депутати місцевої ради, вибрані громадою в установленому законом порядку, та навіть усі люди, які чесно працюють на благо міста та країни у цілому.
  НЕЗАКОННО ініціюючи люстрацію, ви ставите під сумнів рішення органів нової влади, зокрема, законність проведення АТО на Сході України, направлене за збереження цілісності нашої держави.
  І ХТО збирається проводити люстрацію? Купка невідомих громадськості осіб, у моральних та ділових якостях яких є грандіозний сумнів та які з метою дріб’язкової особистої помсти намагаються розправитися з особистими ворогами. Ви, «люстратори», пред’явіть громадськості хоча б сертифікати нарколога та сертифікати психіатра щодо вашої адекватності.
  Ще Достоєвський помітив, що коли в серці людини немає Бога, там поселяється диявол.
  А тому ваш «захід» має ознаки шабашу сатанистів, дискредитує нову владу і спрямований на дестабілізацію поки що спокійної ситуації у Броварах.
  Ваш люстраційний комітет, який ви презентуєте як «підрозділ БНР», скоріше є підрозділом СС.

 • avatar
  Oleg Tertyshnik
  8 років тому

  У Гарника на столі фото Пшонки. Вочевидь символізує ідеал борця із корупцією і налаштовує на плідну працю на лані цієї боротьби. Дуже символічно… Це у нього схоже, замість ікони. Ідол такий собі. І це відео було зняте вже десь приблизно 25 лютого. А тому – яке там шоу і для кого воно потрібне? Це шоу біля Верховної Ради треба влаштовувати… Що тут не ясного… Ти хоч триста шоу влаштуй, а їм по-барабану. Доречі, він сусід бувшого голови РДА, прямо через огорожу … Тим паче Гарник зараз у відпустці… Кому ви будете там скандувати?

 • avatar
  rain
  8 років тому

  Прибрати постамент , тротуарні плити .
  Досадити там дерева і поставити лавки .
  Отримаємо такий собі скверик .
  Прибрати бетонний паркан навкруг тієї прокурорської хатини і розташувати там дитячу площадку .
  А ще краще це все пркурорське лайно перевести в бувший військомат до суддів .
  Там місця цим дармоїдам вистачить .
  Ну а гарник це вже минуле , деб він зараз небув ,
  чувак піде по доброму , або ні .