• Сьогодні: Середа, 23 Червня, 2021

На реконструкцію вулиці Київської витратять ще 35 млн грн

Липень18/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На реконструкцію вулиці Київської витратять ще 35 млн грн і два роки часу. Фінансуватимуть роботи з державного та місцевого бюджетів. Про це повідомляє сайт “Наші гроші”. Нагадаємо, “Маєш право знати” писало про те, що загальна вартість реконструкції вулиці відповідно до міської програми складала 60 млн грн: з них понад 36 млн було витрачено у 2007-14 роках. Завершити роботи планували у кінці 2015 року.

Відділ капітального будівництва Броварської міської ради 14 липня уклав угоду з ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50» на реконструкцію вул. Київської. Вартість угоди складає 35,33 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Договір підписано до кінця 2016 року. Реконструкцію фінансуватимуть з державного та місцевих фондів.

Передбачено підготовчі роботи (звалювання дерев, корчування пнів, тощо), реконструкцію покриттів проїзної частини, проїздів, тротуарів, з’їздів на вулиці, що примикають, перекладка і переключення кабелів, підключення світлофорів, влаштування дощової каналізації, реконструкцію господарчо-питного водопроводу, перекладання водопостачання по вул. Київській, прокладання дощової каналізації Д800 мм, перехід через вул. Київську та ін.

Донедавна власником 84% акцій ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50» був громадянин Росії, ім’я котрого SMIDA не розкриває. Але в середині березня цього року частка росіянина зменшилась до 9,8%. Тепер пакет 74% належить особі, яка раніше володіла тільки 0,017% акцій. Відомо, що саме 0,017% акцій мав гендиректор БШБУ №50 Віктор Гавриленко. У 2002-2003 роках Гавриленко очолював ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Єдиним конкурентом на торгах стало ПП «Автомагістраль» Миколи Скоростецького, який з 2005 по 2007 рік очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

Джерело: “Наші гроші”

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  6 років тому

  підготовчі роботи (звалювання дерев, корчування пнів, тощо) – так, це вони полюбляють, це вони вміють

 • avatar
  Арсен
  6 років тому

  Cкільки можна вкладати гроші в Київську. Інших вулиць у місті що немає? Та коли нарешті відремонтують міст на Торгмаші? Через його ремонт скільки вже було аварійних ситуацій? Доробіть спочатку те – що почали, а потім вже беріться за нові проекти . А то все обіцяють…