• Сьогодні: Вівторок, 7 Грудня, 2021

На станції метро «Лісова» розпочали ремонт

Вересень01/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На станції метро «Лісова» з 30 серпня 2016 року закрили на ремонт ескалатор у вестибюлі. Ремонтні роботи будуть здійснюватись до 6 жовтня.

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» на своїй сторінці у Фейсбуці повідомило, що з 30 серпня 2016 року фахівці столичної підземки розпочали капітальний ремонт ескалатора у вестибюлі № 1 на станції метро «Лісова» (зі сторони станції метро «Чернігівська»). Ремонтні роботи триватимуть майже півтора місяця і мають завершитись 6 жовтня.

З метою уникнення «пробок» в пікові часи навантаження на метрополітен і максимального забезпечення своєчасного перевезення людей в центр міста у ранкові години розроблений графік роботи ескалаторів. Таким чином, в цей період вестибюль № 1 буде працювати так:

  • в будні дні – з 7:00 до 09:10 вестибюль працюватиме тільки на вхід (2 ескалатори – на підйом на платформу, 1 – в ремонті), і буде зачинений на вихід;
  • в інші дні – 1 ескалатор буде працювати на спуск, 1 – на підйом.

В метро погоджуються, що цей графік принесе незручності пасажирам, але говорять, що іншого виходу немає – ескалатор потребує капітального ремонту. Тому людей просять із розумінням віднестись до такої ситуації і у зазначений час користуватись для виходу зі станції  вестибюлем № 2.

Як відмічають метрополітенівці, станція «Лісова» є найбільш завантаженою в підземці Києва: за добу вона обслуговує 59 тисяч пасажирів. Саме ця станція є відправною точкою багатьох броварчан, які кожного дня їдуть на роботу та навчання в столиці.