• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

На суботник в «Приозерному» броварчан запрошують на спеціальному сайті

Квітень03/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

be6f2b8848f6ffd85a628a7774c48d8aПереможна хода весни спонукає броварчан не зупинятися на досягнутому в плані очищення міста після зими, розвинути успіх минулого тижня і освоїти суботниками вже нові території. 5 квітня об 11:00 людей закликають  вийти на прибирання парку «Приозерний, що на Пекарні.

Для мешканців цього мікрорайону парк і озеро на його території – улюблене місце відпочинку. Тож прибирають «Приозерний» щовесни, а цього року вирішили підійти до справи з усією відповідальністю та долучивши до процесу ще й… інтернет-технології. Місцевий активіст Олександр Тарасов створив цілий веб-сайт, присвячений парку «Приозерному». Там він виклав анонсуючу інформацію щодо суботнику, розробив презентацію, як на його думку можна облагородити територію парку та підтримувати в належному стані озеро.

1979114619df6379af212d648a6c4dab

Крім іншого, Олександр записав та опублікував на сторінках сайту і власне відео звернення, в якому закликає броварчан продемонструвати свій патріотизм не на словах, а на ділі, і зробити добру справу для свого міста – прибрати парк.

Нагадаємо, що минулих вихідних за ініціативи Броварської Народної Ради броварчани організували відразу шість суботників, прибравши сміття в різних точках нашого міста. Цими ж вихідними активісти хочуть сфокусуватись на «Приозерному», прибрати поруч з ним лісосмугу та попрацювати на лісництві неподалік вулиці Черняховського.