• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

Навесні в Броварах краще бути шпаком

Березень20/ 2012
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Цьогорічний лютий попри всі очікування раптово перестав лютувати, і, на щастя, весна почалася вчасно. Згори тепло всміхається сонце, настрій піднімається, в повітрі пахне дійсно по-весняному. Згадується безтурботне дитинство, шпаківні, березовий сік і прогулянки лісами-парками.

Але коли погляд мимоволі спускається згори на землю – всі спогади розвіюються вмить, бо ти вступив у калюжу. Навіть не в калюжу,  а в міні-повінь, яка вирує в самому центрі міста (що вже говорити про двори десь на Торгмаші). В такі хвилини єдина мрія – це стати тим шпаком, про якого щойно думав, хоча б до моменту поки все не висохне.

Комунальник працюють на совість! Прибирали сніг взимку,  а тепер воду навесні. Очевидно, без вищих сил тут не обійтися. Тому хай вам, шановні комунальники, допоможе сонце, небо, сила тяжіння та кругообіг води в природі! Але систему водостоків треба все одно полагодити, а раптом сонце розізлиться?

Знайомий кинув лінк на відео, де броварських комунальників “вітають” з їхнім професійним святом. Дивіться і ви.)

Позначки: