• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Новий випуск газети «ЕКОлогічний бюлетень» для мешканців м.Бровари

Червень29/ 2016
avatar
Бровари Вторма

ТОВ «БРОВАРИ-ВТОРМА» - броварське підприємство, яке спеціалізується на закупівлі, продажу, утилізації та переробці вторинної сировини і відходів

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

На цьому тижні мешканці м.Бровари мають змогу прочитати другий випуск газети «ЕКОлогічний бюлетень», що випускається в рамках соціальної ініціативи «ЕКОмісто».

Олена Лахно, громадська активістка  про «ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ»:

Майже 500 мішків вивезеного сміття, основну частину якого склали побутові відходи – це результат великого прибирання мешканців приватного сектору локації вздовж вул.Богунська м.Бровари під час всеукраїнської акції «Зробимо місто чистим». А ще робота грейдера та великого самоскиду, що працювали з десятої ранку до п’ятої вечора без перерв та вивезли дванадцять машин сміття, і, в результаті, звільнили місце для облаштування спортивного майданчику, на якому вже сьогодні мають змогу грати діти, що мешкають в цій частині міста.

Руслан Семенець, президент футбольного клубу «Юніон» про «ФУТБОЛ МАЄ ПРИЩЕПИТИ НАШИМ ДІТЯМ НЕ ТІЛЬКИ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ, АЛЕ Й НАВЧИТИ ЇХ ПОРЯДНОСТІ!»

Прищепити дітям здоровий спосіб життя, виховати їх так, щоб вони були не тільки спортсменами, але й просто поряд­ними людьми – все це стало можливим завдяки відкриттю дитячої школи футбольного клубу «Юніон», в якій займається близько сорока учнів у кількох вікових групах від 5 до 15 років.

Леонід Черепейнік, міськиій депутат територіального округу №2, генеральний директор компанії «Бровари Вторма», меценат і батько п’ятьох дітей про «ЛЮДСЬКЕ ЩАСТЯ НЕМОЖЛИВО ВИМІРЯТИ  ГРОШАХ. ТОМУ, ЯКЩО Є КОПІЙКА, МАЄШ НЕЮ ПОДІЛИТИСЬ»

У даному інтерв’ю Леонід Володимирович Черепейнік озвучує власну думку з приводу питань, пов’язаних з охороною довкілля, проблемою сміття у місті, а також ділиться думками щодо особливостей виховання відповідальності, розкриває аспекти своєї благодійної діяльності та висловлюється щодо проблем безпеки у місті.

Наталія Тарасова, керівник програми «Добро жменями» від Благодійного Фонду «ОВЕС» про те  «ЯК І ДЛЯ ЧОГО ПРОХОДИТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ЗІ ЗБОРУ ПЛАСТИКОВИХ КРИШЕЧОК»

Особливості виникнення ідеї та початку акції по збору кришечок від пластикових пляшок, що організував БФ «ОВЕС», її конкретні результати, роль компанії «Бровари Вторма» у даній акції від самого її початку, а також усі офіційні пункти прийому кришечок у м.Бровари.

Шукайте свій примірник у поштовій скриньці!

Завантажити електронну версію газети можна за цим посиланням.