• Сьогодні: Неділя, 28 Червня, 2020

Олімпійським басейном «Купава» керуватиме рекордсмен світу

Квітень18/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

результати купава03Сьогодні, о 15:00 було оголошено переможця громадського голосування за визначення кращої кандидатури на посаду директора басейну «Купава». З невеликим відривом перемогу здобув всесвітньо відомий пловець, броварчанин Сергій Бреус, отримавши 41% голосів.

Долю першого місця вирішили всього 47 голосів – саме з таким відривом Сергій Бреус подолав свого найближчого переслідувача Віталія Кершкова. Відтак, світовий рекордсмен з плавання здобув 41% усіх  відданих голосів Віталій Кершков отримав 37%, Станіслав Долінін – 18%, а Олександра Чабанюка підтримали 2,9% учасників опитування. В абсолютних цифрах ситуація виглядає наступним чином: Сергій Бреус – 460 голосів, Віталій Кершков – 413 голосів, Станіслав Долінін – 200 голосів і Олександр Чабанюк – 33 голоси.

Відкрита статистика, взята із сайту kupava.cobat.com.ua

tabl_test1

Відразу після оголошення результатів кандидат Віталій Кершков висловив свою недовіру результатам голосування, заявивши, що в нього відібрали левову частку голосів. Як з’ясувалося згодом, Кершков опирався на діаграму, що демонструвала усіх зареєстрованих на сайті користувачів, а не тих, хто взяв участь в опитуванні.

результати купава06

Під сумнів результати спробував поставити й інший кандидат – Станіслав Долінін, однак згодом і він визнав, що дехто голосував за нього із за кордону, зокрема із Росії, а такі голоси організатори опитування не враховували.

результати купава05

Зрештою, координатор самого процесу громадського обговорення Олександр Тарасов заявив, що кожен, хто взяв участь в опитуванні і пройшов реєстрацію на сайті, де відбувалось голосування, може ознайомитись із протоколом голосування. В даному протоколі, зі слів Тарасова та ІТ-спеціаліста, котрий безпосередньо проводив підрахунок, в даному протоколі вказані всі прийняті голоси (із зазначенням частини персональних даних), а також голоси, котрі не були враховані – із вказанням причини, чому їх не зарахували.

результати купава10

Як зазначив Тарасов, цього разу також були спроби недобросовісного голосування: зокрема, окремі користувачі використовували анонімні проксі-сервери, дехто намагався проголосувати кілька разів з одного й того ж телефону. Однак система голосування дозволяє виявити всі подібні спроби і відфільтрувати подібні намагання фальсифікувати реальне волевиявлення броварчан.

результати купава01

Після оголошення результатів вчорашні претенденти на посаду директора «Купави» висовили готовність працювати командою однодумців, а переможець – Сергій Бреус – заявив, що просто продовжить працювати у своєму рідному басейні, щоправда, вже на посаді директора.

Потім слово взяв присутній на заході міський голова Ігор Сапожко, який заявив, що визнає дані результати голосування, привітав Сергія Бреуса з перемогою, та зазначив, що призначить його в.о. директора басейну на випробувальний термін, який складатиме місяць.

результати купава09

Водночас Сапожко уточнив, що для цього потрібно вирішити формальні питання з досі діючим директором «Купави» – дружиною масажиста Азарова Тетяною Федоренко, котрі наразі перебуває у відпустці.

Нагадаємо, що голосування за визначення найпопулярнішої кандидатури на посаду директора «Купави» тривало з  15 по 18 квітня включно. Всього участь в опитуванні взяло 1106 інтернет-користувачів і телефонних абонентів.

Фото Миколи Кожемяка