• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

Броварські депутати планують ліквідувати міське телебачення

Липень22/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

фото 1 (2)Під час наступної сесії Броварської міської ради, що має відбутися 14 серпня 2014 року, місцеві депутати планують розглянути питання про ліквідацію комунального підприємства «Телестудія «Наше місто», що впродовж останніх років була єдиною студією місцевих теленовин.

З ініціативою ліквідувати підприємство до міської ради звернулась директор телестудії Ірина Куліш. Як сказано у проекті рішення міської ради причиною для ліквідації «Нашого міста» є неприбутковість діяльності підприємства та відсутність бюджетного фінансування.

Проектом рішення пропонується створити ліквідаційну комісію по припиненню комунального підприємства Броварської міської ради «Телестудія «Наше місто» та затвердити її склад.

Пропонований склад ліквідаційної комісії:
Андрєєв Василь Олександрович – заступник міського голови
Данюк Тетяна Іванівна – начальник управління комунальної власності Броварської міської ради
Куліш Ірина Миколаївна – директор комунального підприємства Броварської міської ради «Телестудія «Наше місто»
Бухгалтер комунального підприємства Броварської міської ради «Телестудія «Наше місто»
Баба-Мірзоєва Альбіна Валентинівна – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Броварської міської ради
Постернак Наталія Іванівна – начальник фінансового управління Броварської міської ради
Поліщук Тетяна Григорівна – заступник начальника управління економіки Броварської міської ради
Бобко Анатолій Миколайович – депутат Броварської міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та приватизації

Крім того, депутати мають затвердити Порядок припинення комунального підприємства «Телестудія «Наше місто» шляхом ліквідації. Ліквідаційна комісія має провести ліквідаційну процедуру згідно з вимогами чинного законодавства протягом шести місяців з дати прийняття рішення про ліквідацію підприємства.

Нагадаємо, наприкінці лютого броварська телестудія «Наше місто» без попередження припинила мовлення та вихід в ефір випусків новин. Щоб з’ясувати ситуацію та не допустити припинення міського мовлення в революційний період, студію «Наше місто» взяли під контроль активісти Броварської Народної Ради, які з’ясували, що зі студії було вилучено т.зв. модуль мовлення – технічну деталь, без якої неможливо здійснювати прямий вихід в ефір з приміщення студії. Громадська редколегія зробила кілька спроб налагодити онлайн-мовлення, однак з технічних причин не змогла організувати регулярні ефіри.

Через деякий час працівники телестудії почали готувати новинні сюжети та розміщувати їх на сайті Броварської міської ради через свій Youtube-канал. Громадська редколегія кілька разів зустрічалась з колективом “Нашого міста” та пропонувала змінити принципи роботи телестудії, щоб жорстко дотримувались об’єктивності, збалансованості та незаангажованості у подачі інформації. Громадськістю була розроблена нова концепція міського телебачення, велись перемовини щодо запуску роботи телестудії у новому форматі, зокрема до щоденного випуску новин пропонувалось додати 20-хвилинний блок “Гість у студії”. Громадська редколегія планувала залучити спонсорські кошти для технічного переоснащення телестудії й вже розробляла новий дизайн і графіку. Однак наприкінці травня перемовини раптово обірвались, телестудія нібито закрилась на ремонт, а тепер на сайті міської ради з’явився проект рішення про ліквідацію комунального підприємства “Телестудія “Наше місто”.