• Сьогодні: Середа, 18 Травня, 2022

Під донецьким аеропортом зник броварчанин Іван Марченко

Лютий11/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

imageПісля боїв за Донецький аеропорт в зоні АТО безвісти зник броварчанин Марченко Іван Миколайович, 1984 року народження. Востаннє на зв’язок з родичами боєць виходив 17 січня. Про це “Маєш право знати” повідомила сестра зниклого солдата Альона Марченко.

За її словами, Іван воював в складі 90 батальйону 95 аеромобільної бригади, що виконувала бойові завдання в районі Донецького аеропорту. Жінка вже звернулась із заявами в СБУ, в міліцію, шукала ім’я брата в списках полонених, але намагання знайти родича поки безуспішні.

В АТО Івана Марченка востаннє бачили його бойові товариші 20 січня. З їх слів, того дня броварчанин отримав поранення. Разом з пораненими побратимами під аеропортом залишався комбат бійців Олег Кузьміних, який з іншими українськими солдатами потрапив в полон до терористів. Після цього зв’язок із Іваном Марченком зник і його місце перебування невідоме.

марченко

Сестра зниклого солдата також повідомила, що зі сторінки її брата в соціальній мережі “Однокласники” хтось регулярно виходив в “онлайн”, але на численні повідомлення сестри ніхто не відповідав.

На сайті гуманітарної місії «Чорний Тюльпан», що займається пошуком загиблих та зниклих в зоні АТО, також розмістили інформацію про броварчанина Івана Марченка.

Прохання до всіх розповсюдити інформацію, можливо хтось хто знає про місце перебування Івана Марченка. Будь-яку інформацію про зниклого броварчанина можна повідомити за телефоном 097 685 05 84 Альона, сестра зниклого солдата, або до правоохоронних органів.