• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Планові відключення електроенергії на цьому тижні у Броварах

Січень24/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Протягом цього та наступного тижня у Броварах відбудеться низка відключень електроенергії через розчищення ліній електропередач та капітальний ремонт. Про це йдеться на офіційних сайтах Броварської міської ради та ПАТ «Київобленерго».

Як повідомляє сайт міськради, вже завтра, 25 січня, без електрики залишаться мешканці 5 вулиць: вул. Гетьманська, вул. Батуринська, вул. Сушка Романа, вул. Гончаренка Аверкія, вул. Глинки. У планах – розчищення траси повітряної лінії електропередач та заміна ліній. Ці та наступні відімкнення мають відбуватися в робочі години – із 8:00 до 17:00.

За данними ж РЕМ, плановому відключенню 25 січня підлягають будинки по вулиці Короленка: 54а, 56, 52, 54, 56б та магазин “Суола”. Причина – капітальний ремонт. 26 січня ці робити планують проводити по вулиці Благодатній.

Офіційний сайт міськради також оголошує, що 27 січня без світла можуть залишитись мешканці вулиці Петропавлівської. На вихідні відключень не передбачається, а от вже у понеділок 30 січня тимчасово припиниться енергопостачання по вул. Симоненка Василя. 31 січня – черга вулиць Янченка Дмитра та Армії УНР.